Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért bűn az önmagában, ha...

Miért bűn az önmagában, ha valaki Fideszt szereti jobban mert szerinte az ellenzék töketlen?

Figyelt kérdés
Képesek saját magukat is megcáfolni egyes emberek, akik nagyon szinte már megszállottan ellenzék pártiak. Egyszerűen semmi sem jó nekik amit a Fidesz tesz és ahelyett, hogy az érveiket védenék mindenegyes lépésébe belekötnek a kormánynak! Például amikor bevezették a vasárnapi zárva tarást hogy az az egy nap a családok egyűt lehessenek, akkor voltak olyan emberek akiknek az volt a bajuk hogy vasárnap nem bírnak dolgozni. Viszont mikor most mikor bevezették a szegénység ellen munkát, a túlóra törvényt akkor hírtelen fontos lett a család. Az ellenzék az mindent eltúloz közel sincs nálunk olyan szegénység mint ahogyan azt leírják. Saját magukat cáfolják meg akkor is amikor azt állítják, hogy a kormány mindent ellop és nem fejlődünk semmit. Ha nem fejlődnénk, nem lenne mit lopni nem? Ahelyett hogy mindenben a kormányt támadnátok inkább a saját érveitekért harcoljatok...!

2019. febr. 14. 21:12
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
De ne erről legyen már szó!
2019. febr. 14. 23:13
 22/32 A kérdező kommentje:
Felújításra költenek és látszik az eredménye rengeteg korházon...
2019. febr. 14. 23:14
 23/32 anonim ***** válasza:
70%
Jahh. Pl. a Heim Pál kórház, amit KÍVÜLRŐL felújjítottak hogy lássa a birka, belül meg ugyanúgy ezeréves minden. Ráadásul a nyeretes pályázó 42!!millióért csinálta a munkát anyagárral mégis 500milla felett volt a végösszeg. Te komám vak vagy. Nem látsz át a szitán vagy nem is akarsz. Szajkózod itt az agymosott klisséket de a valóságról gőzöd sincs.
2019. febr. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Csak épp orvosokra, nővérekre meg felszerelésre nem költenek. Dehát ezek nem is olyan fontosak az egészségügyben.
2019. febr. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Jó unalmas már amit csinálsz, ugyanazt fujod már kb egy hete. Menj el nézz szét az országban érdeklődj ki hogyan él és mi a velemenYe. Mennyit keres és milyennek tartja az egészségügyet....


Aki még írta h 300at keres ügyfélszolgálaton. Egyrészt te semmi gdpt nem termelést, tehát a fizeteaedet mások termelik meg helyetted, olyanok akik keveset kapnak.

Másrészt általában csókosok ülnek ügyfélszolgálaton mert sok tanult ismerősöm sehogy sem jutott be míg volt olyan aki buta volt mint a föld de ismerőse volt és berendeztek.

Harmadrészt a gyári melosok keveset kapnak, műszakban járnak, úgyhogy tényleg nem mondott valaki hülyeséget h 8adat kapja bernek na jó az már túlzás de kb 5x annyit kapnak Németországban ugyanazért.

2019. febr. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
16%

A nővérek, orvosok bére is emelkedett. Nem igaz, hogy arra nem költ a kormány. A kórházakat hatalmas pénzekkel fejlesztik, és ez folytatódni is fog.

A más országokkal való összehasonlítás mindig sántítani fog, mert eleve mások az adottságok, más a történelem, mások a méretek, a hosszútávú stratégia, stb. Pl. egy megalapozatlan, elhamarkodott minibálbér emelés hamar vissza is üthet a gazdaságban. Orbán egyedül a csehekre mondta azt, hogy hozzájuk képest nem sok mentségünk van, csak hogy a pénzügyminiszterük egy zseni. :-)

2019. febr. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Konnyu az unios tamogatasokbol ujitani.


Kozben meg ugy adjak elo, mintha a sajat sebukbol fizettek volna ki a felujitasokat.


Tovabbra is fentartom, ha a mostani 40 feletti korosztaly ki nem hal, addig itt nem lesz valtozas.


Tul sok a hiszekeny, tajekozatlan, tudatlan ember.


Mas rendszerben nottek fel.

2019. febr. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Hallod döntsed már el az uniós támogatásokból tartunk itt ahol. Most akkor ellopta a kormány az uniós pénzeket vagy befektette és ezért fejlődünk? Mert egyszer ezt mondjátok egyszer azt...
2019. febr. 15. 10:25
 29/32 A kérdező kommentje:
Vagy milyen pénzből fejlődjön például a gazdaság vagy nőjenek a bérek? Miből?
2019. febr. 15. 10:26
 30/32 anonim válasza:
67%
Kedves kérdező! Nem bűn, ha úgy látod, hogy jobb a FIDESZ, mint a többi párt, szerintem is így van. Lopnak ugyan ők is, de melyik kormány nem tett ilyet? Ha személyes példát nézek, akkor az mszp alatt ki akartam menni külföldre, mert fosul kerestem és alig jöttem ki a fizumból. Ami plusz polgárpukkasztó volt, hogy egyes népcsoporthoz tartozó, de magyar állmpolgárként regisztrált egyének meg ingyen kaptak újépítésű házakat... hánynom kellett az egésztől. Na, ez változott. Most kielégítő a fizum és tudtam venni egy lakáskát is, valamint a gyerekekre is akkor kapsz igazán lóvét, ha dolgozol. Ez egy jobb rendszer. Van hiba és lehetne jobb, de mindig lehetne jobb. Én tényeket nézek. Melyik az a kormány, ami élhetőbbé tette a hazámat? A FIDESZ. A lopások ellenére is. Ez nem fizettet hirdetés, hanem tény. Ameddig a baloldal azzal kampányol, hogy megnyitnák a kapukat és engednék a melegházasságot, addig az én keresztény szívem egy szavazatot sem ad nekik. Igazából, ha az agyamra hallgatok akkor sem kapnak szavazatot, mivel nem hiszem, hogy ezek a legnagyobb problémák ma itthon. Ami probléma arra a baloldalnak sincs programja. Nevetséges egy inkompetens banda. A jobbik meg a kispajtásuk lett, pedig annyival többre tartottam őket, hogy még rájuk is szavaztam legutóbb.
2019. febr. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!