Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért bűn az önmagában, ha...

Miért bűn az önmagában, ha valaki Fideszt szereti jobban mert szerinte az ellenzék töketlen?

Figyelt kérdés
Képesek saját magukat is megcáfolni egyes emberek, akik nagyon szinte már megszállottan ellenzék pártiak. Egyszerűen semmi sem jó nekik amit a Fidesz tesz és ahelyett, hogy az érveiket védenék mindenegyes lépésébe belekötnek a kormánynak! Például amikor bevezették a vasárnapi zárva tarást hogy az az egy nap a családok egyűt lehessenek, akkor voltak olyan emberek akiknek az volt a bajuk hogy vasárnap nem bírnak dolgozni. Viszont mikor most mikor bevezették a szegénység ellen munkát, a túlóra törvényt akkor hírtelen fontos lett a család. Az ellenzék az mindent eltúloz közel sincs nálunk olyan szegénység mint ahogyan azt leírják. Saját magukat cáfolják meg akkor is amikor azt állítják, hogy a kormány mindent ellop és nem fejlődünk semmit. Ha nem fejlődnénk, nem lenne mit lopni nem? Ahelyett hogy mindenben a kormányt támadnátok inkább a saját érveitekért harcoljatok...!

2019. febr. 14. 21:12
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
83%
Nem bűn. Inkább olyan mintha a kutya szrát állandóan szidnád hogy milyen büdös miközben a híg macskafst pedig belesütöd a vasárnapi rétesbe.
2019. febr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
#1 Én inkább így fogalmaztam meg volna az ellenzék érveit vagyis azt, hogyan cáfolják meg egymást! Kaptam vóna de így is fogok! :D
2019. febr. 14. 21:25
 3/32 anonim ***** válasza:
97%
28 EU-s államból 26.-ok vagyunk fizetés tekintetében, csak Romániát és Bulgáriát előzzük. Ha ez leírom akkor eltúlzom a helyzetet és saját magamat cáfolom meg?
2019. febr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
67%

Én nem tartom bűnnek. Már ha nem zavar az a tény h az ország az elmúlt 9 évben a béka segge alá került.

(Ugyanis mi vagyunk az EU-ban a 2. legszegényebbek.)

A magyar melós 1/8-át kapja ugyanazért a munkáért.


És KIZÁRÓLAG az agymosó propaganda megy 0-24 a migráns riogatással meg a gazdaság növekszik féle kamukkal.

Egy országos munkaeröhiány és kivándorlás sújtotta országban.


Család támogatási rendszeröl beszélnek holott a 35 alattiak 75%-ának nincs is gyereke ! Ember ! A Fidesz az elmúlt 9 évben egy tökéletes Mátrix szerű rendszert kreált ahol mindenki ellenség (aki nem velük van) és a kommunikációjuknak tökéletes ellentéte a VALÓSÁGNAK.

Pillanatnyilag is minden mutatóban zuhanunk lefelé.


De természetesen jogod van rájuk szavazni. Csak ne csodálkozz majd ha egy stadionba visznek be műteni a közmunkások. Meg hogy nekünk még e jegy rendszerünk sincs holott Bécsben már önjáró buszok vannak.

2019. febr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
93%

Én nem szeretem egyik ellenzéki pártot sem de a fideszt megugysem.

Úgy mondanám, ahogy Jakab Péter mondta a hír tvben.

Nem érdekel hogy mellettem azok az emberek akik nem szeretik és bírálják a kormányt h azok ellenzékiek vagy nem.

Ő is azt mondta h nem érdekli h Gyurcsány kiment tüntetni amikor ők is. Jóga volt de attól még nem szereti.

A jobbik állt a nezeteimhez legközelebb de mióta Vona Gábor nincs azóta nincs igazából olyan párt.

Viszont szavazni elmegyek meg akkor is ha nem lesz már jobbik de sem a fideszre sem gyurcsanyra sem az MSZPre nem szavazok.

2019. febr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
#3 Neked csakis a GDP lista létezik? Tudod számos másik lista van! :D Maga a GDP nagyon sokban elválik a társadalmi jótól. Mi még a kilencvenes évek elején eladtuk a jövedelem termelő cégeinket és külföldi nagyvállalatokat engedtünk be. A nagy multik pedig elviszik külföldre a profitot. Lengyelország textil ipar például nem adta el a cégeit és most ha mész körülbelül minden plázában van 1-2 multijuk amik árulnak. Hogy nekünk is ilyen cégeink legyenek elkell telnie még 20-30 évnek szóval erről nem a kormány tehet. Ha meg kiüldözzük a német multikat 20-30 évvel vissza fejlődünk.
2019. febr. 14. 21:39
 7/32 A kérdező kommentje:
Ezzel nem mondtam hogy a Fidesz jó csak hogy képben legyél! Mert kb. mindig az unalmas GDP-s válaszokat olvasom hogy nem vagyunk elsők.
2019. febr. 14. 21:41
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, amit utoljára leírtál, abban pont, hogy a jelenlegi gyereksereg is részt vett.


Amúgy szeresd a fideszt.


Én leszarom a politikát, mert mindig is a saját érdekeiket nézték az ott lévő emberek.

2019. febr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
A GDP akkor is nőhet hogyha a benne lévőknek nem épp a legjobb életük van. GDP az igazából a termelékenység. Tehát nem szabad erről ítélni meg Magyarországot...
2019. febr. 14. 21:49
 10/32 anonim ***** válasza:
92%

Ki beszélt a gdp-ről? Én az átlagfizetésről írtam.


Bár gondolom szerinted ez sem probléma...

2019. febr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!