Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Volt még egy kormány a Fidesze...

Volt még egy kormány a Fideszen kívül amelyik ilyen bőkezűen támogatta a fiatalokat?

Figyelt kérdés
Minden fiatal egy boldog családról álmodozik kertben játszadozó gyerekekkel. Ezt az álmot a Fidesz 7 pontja mindenkinek lehetővé teszi! Gyakorlatilag mindenre támogatást kapnak a kormánytól, amivel megteremthetik családjukat. Autóra, házra, mindenre. Kérdem én, mi kell még? Mit várhat el egy fiatal pár azon kívül, hogy a kormány biztonságot és rengeteg támogatást nyújt nekik az családalapításhoz?

2019. febr. 15. 20:44
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
85%

Még egy-kettő:

- A politikai lojalitás fontosabb a szakmaiságnál - pipa.

- Gazdasági irracionalitás, hibák esetén a helyes következtetések levonásának ill. korrekció hiánya - pipa

- vezetőajnározás - pipa

- Nyugat ócsárlása - pipa

- Nyugat-kelet (már lassan megint kelet) eltávolodása - pipa

- kivándorlás utáni vágy, ill. kivándorlás - pipa

- A művészet politikai befolyásolása (tűrt, tiltott, támogatott) - pipa!

- karhatalmi túlkapások - pipa!

- elfogult rezsimet kiszolgáló államapparátus - pipa!

- nagy korrupció - pipa!

- Többnyire felelőtlen gazdálkodás a közvagyonnal - pipa!

- Statisztikák folyamatos meghamisítása - pipa!

- Valódi problémák szőnyeg alá söprése felelősségvállalás és probléma megoldás helyett - pipa



Annyi minden van, és ezeket is lehetne még részletezni, nagyon vázlatosan írtam csak le.

2019. febr. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
85%

A francba, egy fontos még lemaradt!


- Ratkó korszak - kb. Pipa!

- Vallásszabadság hiánya - pipa!

- oktatáspolotika pártideológiai alapon (egyes tudományágak üldözése) - pipa

- minden érkező civileknek szánt jólétet, demokráciát segítő mocskolása (pl. Norvég alap)

- Soros György besározása pipa

2019. febr. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
85%

"ha továbbra is kérdéses mondjad melyik összeget nem érted."

Az összeset tételesen lebontva kb. így, ha így számolod:


ezazamaz 18x12x valamennyi = ennyi (már ha így számolsz)



Én amúgy nem feledném el, hogy ez a kormány rengeteg segélyt vett el igazán rászorulóktól, tehetősebb családoknak meg adott.


Semmire se jó ez a "szaporulatnövelési program", mivel nem a problémakezeléssel foglalkozik, hanem ez is csak arról szól, hogy a gazdagabbakat helyzetbe hozzák, a szegényeket leszakítsák.

2019. febr. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
80%

Kádár idejében azért 2000 ft-os keresetből élt a nép. Ebből szaporodott(amihez kedv is volt), és ebből nevelt gyereket, vett lakást, autót.

A mezőgazdaság és az ipar csúcsminőségen pörgött.

2019. febr. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
0%

"Kádár idejében azért 2000 ft-os keresetből élt a nép. Ebből szaporodott(amihez kedv is volt), és ebből nevelt gyereket, vett lakást, autót."


LOL. Szaporodott mert nem volt megfelelő fogamzásgátlás, lásd Afrika. Nem vett lakást és autót. De legalább külföldi hitelből volt kenyér meg tej, még most is fizetjük azt a hitelt. Köszi.

2019. febr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
0%

"Teljes foglalkoztatottság"


Jelenleg ez piaci alapon van megoldva 97%-ban, nem államilag. Tehát hazudsz.


"- médiakontroll - pipa!"


Internet tele van ellenzéki lapokkal, a legnagyobb magyar TV is ellenzéki, tehát hazudsz.


"- Hírhamisítás - Pipa"


Ja, az ellenzéki lapok tele vannak helyreigazítás cikkeket.


Többi amit felsoroltál szintén hazugság nagyrészt, hiába erőlködsz.

2019. febr. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
80%

#55-56 oks, akkor követem a stílusodat.

"De legalább külföldi hitelből volt kenyér meg tej, még most is fizetjük azt a hitelt. Köszi."

A gazdaság minden évben kitermelte a szociális és jóléti kiadásait, a szocializmusban jelentkező többletkiadások, veszteségek, másra vezethetőek vissza, pl. (rugalmatlan piacgazdaság, hatalmas veszteséges mintagazdaságok, a KGST elhibázott rendszere, tehát hazudsz.


"Jelenleg ez piaci alapon van megoldva 97%-ban, nem államilag. Tehát hazudsz."

Egyfelől ez nem egészen igaz, másfelől hol állítottam arról bármit is a közmunka ill. piacalapú munka arányáról?!

Tehát te hazudsz.


"Internet tele van ellenzéki lapokkal, a legnagyobb magyar TV is ellenzéki, tehát hazudsz."

Egyfelől az, hogy van néhány, az nem azt jelenti, hogy nincs médiakontroll.


Eleve számosat felvásároltak, vagy tönkretették, nem engedélyezték működését (pl. nem hosszabbították meg a frekvenciahasználati jogosultságát több rádiónak), lásd Origo Népszabadság, Hír tévé, ATV, és a többit.

[link]

De nézz már utána, hogy 2010 óta hány ellenzéki hírcsatorna szűnt meg, ill. alakult át fideszessé.


A piaci kontroll is kontroll, Márpedig az, hogy a Fidesz - közpénzt nem sajnálva - századrangú Fidesz-közeli médiát támogat, míg az ellenzékiek nem kapnak semmilyen támogatást, ezzel versenyelőnyt biztosít a piacon.


Nevezd meg, hogy mire gondolsz, amikor "legnagyobb magyar ellenzéki tévéről" beszélsz!



"Ja, az ellenzéki lapok tele vannak helyreigazítás cikkeket."

Na ez igaz, mert terjesztik a Fidesz-közeli média helyreigazításait.

[link]

[link]

[link]


Ehhez képest mennyi volt az ellenzéknek?!

2019. febr. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
53%

"A gazdaság minden évben kitermelte ... rugalmatlan piacgazdaság, hatalmas veszteséges mintagazdaságok"


Össze-vissza beszélsz ahogy látod. Külföldi hitelből volt a tej és a kenyér meg a többi államilag fixált áru termék.


"hol állítottam arról bármit is a közmunka ill. piacalapú munka arányáról?!"


Féligazság = hazugság ezt írtad korábban, tehát hazudtál.


"nem azt jelenti, hogy nincs médiakontroll"


De azt jelenti, eleve bizonyítanod kell az összes állításod amiket tettél, ezt is. Bárki indíthat új médiaterméket, nincs semmi megkötés.


"Ehhez képest mennyi volt az ellenzéknek?!"


Rákeresel a Google-ben akkor látod mennyi volt. Rengeteg.

2019. febr. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
44%

Tehát az okoskodásod addig terjed, hogy nekem kell bizonyítanom, neked nem. :D

Sikerrel redukáltad nullára az intellektuális megjelenésedet. :D

Minden további szavamért kár.

2019. febr. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
55%

"Tehát ... nekem kell bizonyítanom, neked nem"


Te soroltál fel itt 600 állítást hasraütésre nem én, így neked kell egyenként forrással bizonyítanod. Én beleolvastam, de mér az első párnál láttam, hogy hülyeségeket írsz, tehát addig nincs mit csinálni vele amíg nem igazolod őket.

2019. febr. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!