Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 10 millió kamatmentes hitelt...

10 millió kamatmentes hitelt csak 3 év munkaviszonnyal lehet felvenni?

Figyelt kérdés

Friss házasok vagyunk, tavaly diplomáztam le. Utàna nekiálltam dolgozni főállásban. Az egyetem mellett is dolgoztam de csak alkalmi munkavállalóként/részmunkaidőbe voltam bejelentve. Ezek gondolom nem számítanak.

Olvastam valahol vagy a hírekben hallottam hogy felsőoktatási képzèssel kivaltható a 3 èv munkaviszony, de most a neten böngészve a részletek miatt nem találom.

Téves informàció lehetett?



2019. febr. 16. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Még ezután lesznek meg a pontos adatok. De igen 3 év munkaviszony kell hozzá az már biztos.
2019. febr. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

NEM váltható ki! Konkrétan hivatalos melót kell igazolnod!

De pl.: dokiknak a rezidens éveket elfogadják.

2019. febr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Az még pontosítva lesz egyenlőre csak találgatni lehet. Majd ha elfogadják az erről hatályos törvényt akkor kérdezd meg
2019. febr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Igen meg kell várni a törvényt. De egyértelműen mondták hogy vagy 3 év munka vagy ennyi felső iskola. Tehát ha úgy lesz ahogy Orbán a beszédében mondta akkor te jogosult leszel a 10 millára munkaviszony nélkül. Egyértelmű hogy az ingyenélőket akarják kiszűrni. Ezért kell ez. Ugye egy egyetemet végzettből is kinézik hogy lesz célja az életben és egy normális sima melósból is ugyan úgy.
2019. febr. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mindentudó99 ***** válasza:
Bocs nem a beszédben hangzott el de itt le van írva olvasd el. [link]
2019. febr. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!