Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Idén lesz vőlegényemmel az...

Idén lesz vőlegényemmel az esküvőnk, ha megkapjuk a 10 milliós kamatmentes szabadfelhasználású hitelt, elhagyhatjuk az országot?

Figyelt kérdés
Friss diplomás vagyok, párom jelenleg is Németországban dolgozik, én is ott szeretnék, de az életkezdéshez jól jönne a 10 millió.

2019. febr. 11. 19:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Ez valami troll kérdés, vagy tényleg ilyen buta vagy? Ki lenne szerinted az a hülye, aki a te kiköltözésedet megtámogatja 10 millióval? Ha pedig 40 éves vagy, mint írod kulcsszavak között, akkor a világ csodája leszel, ha 3 gyereket még összehozol.
2019. febr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
És véletlenül nem írtál alá hallgatói szerződést?
2019. febr. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Miért ne hagyhatnád el az országot? A pénzt elköltheted a költözésre is akár, ha egyszer szabadfelhasználású, akkor senki nem fogja kérdezni, hogy mire kell. Természetesen a külföldre költözés nem mentesít a visszafizetés alól, ahogy semmilyen hitel esetében sem. Ha nem fizetsz, akkor meg vannak a lehetőségek a behajtásra külföldről is, pláne EU országban elég egyszerűen megy a dolog.
2019. febr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem az összes fiatal arra használja majd ezt a lehetőséget, hogy lelépjen egy jó fizetésekkel rendelkező országba. Itt ennyiből lakást nem kapsz, de autó és pár buli belefér. Lépjetek le, én se maradnék egy ekkora lehetőséggel a zsebemben. Itteni fizetéssel már ebbe a hitelbe is beleroskadnál.
2019. febr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%

Szóval azért kell a pénz mert elakarjátok hagyni az országot de a párod már németországban dolgozik

fuck logic

2019. febr. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
49%
#2 És mi van ha aláírt? Tudod egyátalán miről szól? Kinti fizetéssel pár hónap alatt kiperkálja az oktatás díját és kész. Itthon meg dolgozhatna éveket hogy ne kelljen kifizetni. Na melyik éri meg jobban?
2019. febr. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%
10 millió szabadfelhasználásúval meg sem állnék Londonig. Ennyiből már bőven lesz idő ott állást keresgélni. Lányom is ott pincérkedik havi 800ezret keres, tanári diplomája itthon semmit sem ért.
2019. febr. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

5#


Pénz nélkül is elmennék, de ha már van egy ilyen lehetőség, miért ne?

Mit irigyled, ugyanolyan Magyar vagyok, mindegy, hol élek. A tartozást természetesen megadom.

2019. febr. 11. 20:00
 9/16 mindentudó99 ***** válasza:
79%
Valószínűleg így is van. Akinek a párja kinn van annak nincs szüksége hitelre hogy kimenjen. Csak úgy felvenni mert van marhaság.
2019. febr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%
Kamatmentes hitel még a németeknél sincs. Vegyétek fel nyugodtan. Lesznek itt olyanok is akik csak buliból összeházasodnak, aztán 5-5 millióval irány a világ....ki merre lát.
2019. febr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!