Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha leváltjuk a Fideszt ki...

Ha leváltjuk a Fideszt ki lehet szabadulni Paks2-ből még valahogyan?

Figyelt kérdés
2019. febr. 16. 19:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Apa kezdődik...


Azt szólom hozzá, hogy ezt így hülyeség összehasonlítani, félrevető következtetést tudsz csak levonni belőle.

2019. febr. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
* félrevezető
2019. febr. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%

Amúgy az úgy tök király (én paksi vagyok), hogy az atomerőmű mellé megy egyet kell építeni. Most jönnek ide az oroszok, németek, meg mindenféle népség. Mindenhol építőmunkálatok folynak (a borsos árakról pedig ne is beszéljünk), és a paks 2-höz már jópár éve vannak irodák, melléképületek. Ott mit is csináltak? Hatalamas a felhajtás...



És mi lesz ha valami meghibásodik? Ha kikell minket telepíteni?



***bocs ha értelmetlenül és összevissza fogalmaztam..

2019. máj. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az a helyzet hogy folynak ott munkálatok de a két reaktor együttes hűtésének kivitelezését egyik nagyágyú sem vállalja mert biztonsági kockázatot rejt. Szóval egy ideig még csúsztatnak és majd valamikor talán egy oligarcha dupla annyiért nyakába veszi a nukleáris kockázatot és megépíti.
2020. jan. 27. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!