Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok szívesen bevezet...

A liberálisok szívesen bevezetnék a gondolatrendőrséget, meg az eltérő vélemény törvényi büntetését?

Figyelt kérdés

2019. febr. 17. 20:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%

A liberálisok a gondolatrendőrséget? Szerintem ezt gondold át még egyszer.

Amúgy, ha jól tudom, a kínai haverjaitok készülnek szuperkamerákkal megfigyelni a lakosságot.

2019. febr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%
A liberalizmus nem az ami mögé bújva hirdetik magukat a (legsötétebb órákra emlékeztető) nyugati diktátorok.
2019. febr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Fideszes az anyám, inkább ne menjünk bele hogy milyen szinten van itt vélemény terror. Ha te nem vagy az.

Am felőlem mindenki azt gondol / úgy él ahogy akar amíg engem nem piszkál a véleményével / erőlteti rám azt,

senkivel semmi bajom.

2019. febr. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A liberalizmus, mint politikai irányzat, az nem ez.

Amit te írsz, azt egy totalitárius diktatúrában vezetnék legfeljebb be, ami teljesen más, mint a liberalizmus. A liberalizmus az állam és a törvényi szabályozás minimálisra csökkentése ez lehet társadalmi oldalon, és gazdasági oldalon is ( - laissez faire, laissez passer politika)

Ennek fényében a liberalizmus fogalmilag összeegyeztethetetlen a totális állammal, ahol az állam túlszabályoz mindent, és mindent kontroll alatt tart

2019. febr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
18%
Érdekes, hogy a liberalizmus épp a másképp gondolkodást jelentette a történelem során. Most meg egyfajta másságnácizmus lett belőle. Lassan már csak az lesz a normális, akinek van valami mássága, mint a többség.
2019. febr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Ezt a fideszisták akarják bevezetni.
2019. febr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%

#5

És aki ragaszkodik a hagyományaihoz az mindenféle kirekesztő náci homofób stb...

2019. febr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

"a kínai haverjaitok készülnek szuperkamerákkal megfigyelni a lakosságot."


Erről hallottam. Milyen kínai haverom van? Nem tudok róla. csrébe ismerek indiait, törököt oroszt lengyelt németet.


De a te kommented is nagyon jól mutatja a magyar liberális gondolkodás ilyenségét, bár nem olyan durván mint néhányaknál. Ha ecsetelem a magyar baloldal viselkedését amit tapasztaltam, mindjárt te is besktulyázol valahová, ahol szerinted a kínaiakkal haverkodnak.


Nem mennék bele mélyebben, de a német FDPs Christian Lindner (liberális) megnyilvánulásai szimpatikusak. Ezzel el is árultam hogy kb. itt élem a mindennapjaimat. Viszont ha magyarországi baosabb beállítottságú emberrel kommunikálok, esetleg itt kommentálok, és a válaszm nem fér bele az ő világképébe, akkor egyből meg kell torolni piros kézzel, anyázással, az ember ledegradálásával, mert ugye akkor már csak fideszbértroll lehet.


Legjobb példa, ma volt egy kérdés, ahol a valaki írta hogy az oroszokkal nem kéne packázni mert eddig sosem lett jó vége (usa meg nato is téma volt). Egy szóval nem írta, hogy jobbak lennének mint az USA, de mindjárt elkezdték alázni, mert ugye nem nyal USAnak mint ők. (máshová sem, de ez nem zavar senkit)

2019. febr. 17. 21:38
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

A nyugati tendenciákat nézve igen. Angliában meggondolatlan posztolásért leültetnek, a németeknél listázzák a gyerekek haját/viselkedését, hogy nácinak látszik-e.

A svédek önként csipeltetik a kezüket, előbb-utóbb nyitottak lesznek a fe csipeltetésére is.


Az amerikai véleményirányítók szerint már ma is minden második ember a többiek figyelésére fizetett. Hogy honnan vették, nem tudom.

2019. febr. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Németeknél erről nem tudok, viszont arról igen, hogy egy meggondolatlan gyűlöletkommentár miatt (Hasskomentar) elvágták a jövőjét egy tanoncnak és repült a munkaadótól.
2019. febr. 17. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!