Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar kormányok miért...

A magyar kormányok miért lopnak/loptak el jóformán minden pénzt?

Figyelt kérdés

Több tízezer miliárd EU támogatást kapott az ország az elmúlt X évben. Ha ezeket mind értelmes célokra használják fel, milliószor magasabb színvonal lehetne az országban minden téren.


Itthon miért az az elsődleges cél hogy amit lehet ellopjuk, elcsaljuk a többire meg marad ami marad?



2019. febr. 18. 12:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Volt egy kormány kampány amiben a bankok extra profitját adóztatták meg. Persze a bankok tovább passzolták az ügyfeleknek a lehúzást ezt is mi fizettük ki. Na mindegy fátylat rá.

Amikor a közbeszerzési projektben a piaci ár többszöröséért valósul meg egy beruházás, tehát extra profit keletkezik a kivitelezőnél aki általában kormányközeli vállakozó akkor akkor azt mondod miért ne kereshetne szegény vállalkozó.

Mások ezt a fajta haszonszerzést lopásnak tekintik, a kifizető oldaláról pedig hűtlen kezelésnek.

Tisztázzuk végre, hogy mitől extra profit a profit.

Addig amig mindenki lop, az eladó két zsömle árát, az irodista egy csipet papirt, a lakatos tiz csavaranyát mert az úgymond belefér akkor mig várjunk a politikusainktól.

2019. febr. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez is egy hungarikum. Mikor beléptünk az EU-ba, a térség éllovasai voltunk. Ez ma is így lehetne, ha a politika is úgy akarta volna.
2019. febr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Mert a nép hagyja nekik. Szerinted egy ilyen fidesz kaliberű tolvajpárt meddig bírná Ausztriában, Olaszországban, Németországban? Max pár napig, aztán úgy takarítanák el őket mint annak rendje, életfogytiglani börtönbüntetéssel már az első ilyen ügyük után. De a magyar az hagyja, tűri, sőt sok még kifejezetten élvezi is hogy szétlopják az országát amiben él. Hát ezért.
2019. febr. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Mert szeretik a sok lóvét.
2019. febr. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Tisztában vagy vele mennyi Grazban egy elmekórtani kezelés, és svájcban kitaníttatni egy igénytelen ronda-buta lányt, majd befedeztetni valakivel aki csak néhány kastélyért és vastag közbeszerzésekért hajlandó megerőszakolni a vizuális érzékszerveit...?
2019. febr. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A nép nem hagyná, ha tehetne bármit is ellene. De mégis te mit teszel ellene, ha ennyire a népet hibáztatod?
2019. febr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Brandon41 ***** válasza:

Azért lopnak, mert lopni könyebb egyszerübb mint a népet szolgálni. Ha rajtam múlna a jelen kormány összeset és az előző kormány tagjait is átvizsgáltatnám, és börtönbe záratnám(Orbán kormány tagokat biztos, a Gyurcsány kormányt ha találnék ellenük ), és el is tiltanám őket bármi képviselői tisztségtől , és szavazási joguktól.

Én nem sajnálnám tőlük a súlyos börtön éveket, és a teljes vagyon elkobzást, ha már kifosztják az országot.

2019. febr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Azért mert lopni jó, menő és tök izgi. Ha nem így lenne akkor egy élhetetlen szerencsétlen ember vagy akiben még az alapvető állatias ösztönök sincsenek meg.
2019. febr. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Unom már én is, hogy mindennapra jut valami a lenyúlásokból, de én itt voltam akkor is amikor a cucilizmus megbukott és végig néztem azt a szabadrablást amit 2010-ig csináltak. Ha most ezeket leszavazzuk akkor visszajönnek azok akik ugyanezt tették csak sokkal ügyetlenebbül
2019. febr. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!