Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért panaszkodnak állandóan...

Miért panaszkodnak állandóan az emberek?

Figyelt kérdés

Kevés a fizu mert alja munkahelyek vannak? Tovább tanulási lehetőség adott.


Most megszoksz vagy megszöksz van. Én is hétfő-vasárnapig dolgozom nem kis pénzért mert tudom hogy a megspórolt pénzből új életet tudok kezdeni. Nem örülök neki én se, de most ez van ezt kell szeretni.



2019. febr. 18. 17:48
1 2
 11/13 anonim válasza:
Itthon is meglehet élni. Huszon éves vagyok és legtöbb ismerősöm is, senki nem kap 200nál kevesebbet, keleti részen élünk pedig.
2019. febr. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Amiert panaszkodnék: 3 diplomam van, közalkalmazottként dolgozom, havi nettó 160.000ért. Cafitéria, miegymás nincs. Tanulhatnék, pénzért, de 2 kisgyerek mellett erre nem tellik. 3 évig éltünk kint a férjemmel külföldön. Egy szállodában voltam salátakeszítő, havi nettó 370.000ért. Nem, nem akartam kintmaradni, ott szülni. Ez arra jó volt, hogy nincs hitelünk. Viszont a fizum akkor is egy sz.r. Ne szépítsünk. Megvan minden, ami a mindennapi élethez kell, de pl nyaralás nagyon szűkösen fér bele. Emellett volt egeszségügyi problemám, amit külföldön 2 het alatt kivizsgáltak, műtöttek. Most januárban előjött, semmi gáz, májusra van is időpontom. A kisfiamat visszarendelte az ortopédus 3 hónapos kontrollra-5.5 hónál előbb esélytelen volt időpontot kapni. Sajna nincs feles 20ezrem ezekre havonta. Es ne panaszkodjunk?
2019. febr. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

nem mindenkinek adott a tovabbtanulas -.-

x főt vesznek fel, és nem mind támogatott vagy ingyenes, sokszor fizetos es azt kell valamibol fizetni, mellette dolgozni kell kibukik mert nincs ideje tanulni a munka miatt, stb...

2019. márc. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!