Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért panaszkodnak állandóan...

Miért panaszkodnak állandóan az emberek?

Figyelt kérdés

Kevés a fizu mert alja munkahelyek vannak? Tovább tanulási lehetőség adott.


Most megszoksz vagy megszöksz van. Én is hétfő-vasárnapig dolgozom nem kis pénzért mert tudom hogy a megspórolt pénzből új életet tudok kezdeni. Nem örülök neki én se, de most ez van ezt kell szeretni.



2019. febr. 18. 17:48
1 2
 1/13 mindentudó99 ***** válasza:
85%
Már leírtad kevés a fizu és alja munkahelyek vannak. Ha sokat tanulsz se garancia a jó állásra. Igazából az elégedtetlenség vagy az elégedettség is azon múlik honnan nézzük. Sok ukrán munkatársam van. Rossz halgatni otthon milyen körülmények között élnek. Nekem már nincs pofám hozzá panaszkodjak. Ha meg nyugat fele tekintek mégis van
2019. febr. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%
Mert az embereknek semmi se jó. Milliós fizetést akarnak semmi munkáért cserébe. De dolgozni érte már nem akarnak. Magyarországon ma mindenki jól él aki akar, aki meg nem dolgozik ne csodálkozzon hogy szegény. Ha kevés a fizetés túlórát kell vállalni, a Kormány nem rég biztosította erre is a lehetőséget. Meg kéne köszönni hőbörgés helyett.
2019. febr. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Biztos azért, mert nem jó nekik.
2019. febr. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az tény hogy a fizetések a béka segge alatt vannak, de mint leírtam, tovább tanulás adott. Mindenki összeszedné magát és aztán ha még mindig rossz neki itt akkor leléphet külföldre.
2019. febr. 18. 19:01
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
65 év mérnöki munka nem elég egy lakás árának kifizetésére - mégis hogy a pbe ne panaszkodjak?
2019. febr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
Ez nálunk népszokásos hagyomány...
2019. febr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%

Nyugaton se kolbászból van a kerítés.

Ide haza a rekord magas adók miatt van az egész gazdasági káosz.

Nálunk a legmagasabbak a jövedelmet terhelő adók, és az ÁFA mértéke.

Fizetésünk 2/3 része adóként köt ki, mivel ez gazdaságilag tarthatatlan egy vállalkozás részéről, így megy a szürke - fekete gazdaság felé, ami további adóterhek bevezetését eredményezi...

És lényegében ott vagyunk, hogy ha tovább növelnék akkor még több állás szünik meg.

2019. febr. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%

Igazából ha most Magyarországon Kánaán lenne az emberek akkor is panaszkodnának akkor sem lennének megelégedve, tudjátok miért? Azért mert EMBEREK vagyunk.

Az ember annak köszönhetően tudott erre a szinte jutni mert folyton azt kereste hogy hogyan lehetne még jobban élni ha elér egy mérföldkövet akkor pedig szintet lép és újabb dolgokat talál amivel jobbá teheti az életét.

Ezt én teljesen természetes emberi tulajdonságnak tartom, a baj akkor van ha az ember folyton panaszkodik viszont esze ágában sincs segíteni önmagának inkább csak sajnáltatja magát és várja hogy a sült galamb a szájába repüljön, na az tényleg nem előre vezető.

2019. febr. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Nyugaton se kolbászból van a kerítés."


Akkor nézd meg a német egészségügyet.

Órára levetített értékeket nézd meg.


Nem kolbászból akarok kerítést, mert az könnyen megromlik, elviszi a kutya. És bár tudom, hogy képletesen vagy nagyképű (költőien túlzó, ha úgy jobban tetszik), de hazugság azt mondani, hogy nem jobb nyugaton.

2019. febr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Krakuta ***** válasza:
Szakember fizu139 nettó... Szerinted?
2019. febr. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!