Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Matolcsy most konkrétan kikre...

Matolcsy most konkrétan kikre gondolt, hogy elbocsájthatnak majd? Pl Ápoló, Rendőr, Katona, Tűzoltó, akikből épp így is, hogy kevés van? Vagy konkrétan kikre?

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Navrasics már nagyon ravaszul meglebegtette, hogy nem lesz leépítés a közszférában, szóval én úgy vélem, lesz egy erős bérmegvágás, de leépítés nem. Ha meg lesz, gondolom, ha logikusan gondolkoznak, a kis települések összevonásával kezdik.
2010. júl. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen,igen.Ezt én is értem csak konkrétan azt nem hogy most ezzel mit akar?Pl,hogy János aki 10 jár őr a rendőrségbél holnap bemegy és elküldik,Vagy Máriát,aki 20 éve ápoló?Esetleg Nem vesznek fel újabb személyeket ilyen,vagy hasonló helyekre?
2010. júl. 1. 19:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem a rendőröket és ápolókat építik le, hanem azokat a személyeket, akik a bürökráciát növelik feleslegesen. Nézzétek már meg, hogy a rendőrségben hány ember dolgozik felsővezetőként, mikor azt a munkát kevesebb emberrel meg lehetne oldani.
2010. júl. 2. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Matolcsy most konkrétan kikre gondolt, hogy elbocsájthatnak majd?"


Állami cégek igazgatótanácsainak tagjaira, mindenféle háttérintézmények és hivatalok vezetőire, vezetőhelyetteseire, azok helyetteseire és mindezek titkárságainak vezetőire, azoknak a helyetteseire és titkárjaira és a sokezer kreált posztot betöltő semmit sem csináló, haveri alapon bejuttatott emberre. Ezeknek a leépítése már megkezdődött.

2010. júl. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

tegnap 19:16


Ez őszinte kérdés vagy a Párt erre a hónapra ezt adta ki nektek?

2010. júl. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Miért adta ki volna?Pusztán,csak érdeklődöm.Ebben mi a fura?Nem vagyok se szegfűs,se narancssárga,csak megsúgom:)
2010. júl. 2. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!