Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaza van a holland karikatúri...

Igaza van a holland karikatúristának a magyar család programról?

Figyelt kérdés
[link]

2019. febr. 19. 09:05
1 2 3 4
 1/35 mindentudó99 ***** válasza:
65%
Szerintem nincs. Nem kényszerítés hanem ösztönzés. Nem is érthető miért beszélnek erről úgy mintha kötlező lenne.
2019. febr. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
33%
Igaza.
2019. febr. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem ez még laza is.

Régebben Észak-Koreáról láttam egy olyan fotót, ami egy óvoda vagy bölcsőde előtt készült. Úgy volt, hogy Kim állt középen, körülötte óvónők, mind zokogott és a karjaikban tartott gyerekek is mind bőgtek, egyedül Kimnek volt széles és önfeledt a vigyora a kép közepén. :D

A kép alá pedig az volt írva, hogy a diktatúra azért jó, mert legalább egyvalaki mindig boldog. :D

2019. febr. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
37%
Holland az egy se normális.
2019. febr. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
46%
Ma európa nyugati fele vademberekkel akarja pótólni a népességet, akik megvernek, megerőszakolnak minket otthonainkban. Orbán ezt a pénzt a magyar családoknak adja. Melyik jobb ? :O
2019. febr. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
50%

"Szerintem nincs. Nem kényszerítés hanem ösztönzés."


Igaz, Ratkó Ancsa is csak ösztönzött. Teljesen jó volt. Csak aztán nehogy le legyenek köpködve azok, akik nem teljesítik az ötéves tervet, elftárs.

2019. febr. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
57%
Érdekes, hogy a saját idiótaságukról nem csinálnak karikatúrákat. Miközben invitálják az iszlám embereket azok levágják őket. Ilyen karikatúra miért nincs a demokráciában ? :O
2019. febr. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Vademberek xdxdxd

Csak megsugom h ugyanahhoz a rasszhoz tartoznak az úgynevezett vademberek mint te vagy én, sőt a nyelvük is indoeurópai ami Európa nyelve kb 95%ban

2019. febr. 19. 09:14
 9/35 mindentudó99 ***** válasza:
90%
#6 Csekély inteligenciára vall ha a kettő közé képes vagy egyenlőségjelet tenni. Nem kötelező. Tudod ezt értelmezni?
2019. febr. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
45%

#8

Utána pedig megkérdezik nagy értetlenül, hogy miért nézi őket egész Európa nácinak.

2019. febr. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!