Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hollandiában CNC programozókén...

Hollandiában CNC programozóként lehetséges csak angol nyelvtudással elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Hollandot tanulom de alap szintnél járok. Várjak míg nem beszélek legalább középszinten és kint tökéletesítem vagy lehet találni emberhez méltó munkát angollal is? Nem menekülök csak élhetőbb helyen akarok családot alapítani, gyereket vállalni. Angol tárgyalóképes szinten van(éltem Angliában nem nyelvvizsgára alapozok. Angliából szakma hiányában költöztem haza) válaszokat előre is köszönöm!

2014. júl. 27. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
CNC-hez holland szaknyelvvizsgát is kérnek. Anélkül nem alkalmazhatnak.
2014. júl. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha esetlegesen van valakinek kint dolgozó cnc-s ismerőse és/vagy tudomása van milyen bérek realizálhatóak akkor azt is szívesen olvasom! Eddigi választ köszönöm
2014. júl. 27. 15:54
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Elég az angol. Nem kérnek semmilyen papírt. Tapasztalat.
2014. júl. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Műszaki nyelv ismeret megvan?


Mondjuk angol műszaki nyelv...mert a normál angol másra való.

2014. júl. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A műszaki nyelv része angolból is és németből is megvan( német vezérlésű gépeken dolgoztam javarészt, angol nyelvű programokkal terveztem, modeleztem) Holland szaknyelvet is megtanulnám értelemszerűen mivel amennyiben olyan nyelvű vezérlők vannak elengedhetetlen. De örömmel olvasom, hogy angollal sem hal éhen az ember( nem az életben maradás a cél hanem az anyagi biztonság. Csak hasonlat kedvéért fogalmaztam így)
2014. júl. 27. 21:29
 6/6 Singham ***** válasza:

Az oké kérdező, hogy a munkahelyeden elég lesz esetleg az angol, de nem ott leszel egész nap. Mi van, ha mondjuk intézned kell valamilyen papírokat, amihez kell a holland nyelvtudás? Vagy bármi ehhez hasonlóval is számolni kell. Nem tudsz mindent elintézni pusztán angol nyelvvel. Ilyenekre is gondolni kell, ezért minimum középszinten tanulj meg, utána menj ki.

Egyébként Angliában miért nem próbáltál elhelyezkedni CNC programozóként?

2014. júl. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!