Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor miért mindig...

Orbán Viktor miért mindig monotonon felolvassa a szövegeit?

Figyelt kérdés
Magától nem tud sem szonokolni sem improvizálni. Semmi testbeszéd, nem néz az emberek szemébe. Így a lehető legrosszabb mert iskolában is elvárják hogy magától mondja a diák vagy a hallgató a dolgokat, ne olvasson és nézzen az emberek szemébe.

2019. febr. 19. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem semmi gond nincs vele, nézd meg például a Hillert, az még beszélni sem tud...
2019. febr. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%

Nekem semmi bajom a stílusával.

Milliószor inkább őt hallgatom, mint a ripacs, pozőr Gyurcsányt, aki 2 perc után idegesít a gagyi színészkedésével.

2019. febr. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem a hangsúlyozása zavar talán a leginkább. Például amikor elkezd lassan, tagolva beszélni, és minden egyes szót megnyom teljesen indokolatlanul... Egyébként alapvetően nem jó szónok szerintem. Persze ez önmagában nem jelent semmit, attól még lehet(ne) nagyon jó politikus.
2019. febr. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

Az erőltetett humort jobb lenne elhagynia, a jelenlévők csak udvariasságból nevetnek.


Ez a vicc



"Orbán vigyáz a demokráciánkra, Kövér a parlamentarizmusunkra, Schmitt az anyanyelvünkre, Pintér a törvényességünkre, Stumpf az alkotmányosságunkra, Polt a jogainkra, Szijjártó a külügyünkre, Matolcsy a pénzünkre, Selmeczi a nyugdíjainkra... a kecske pedig a káposztánkra. Ugyan mi bajunk lehetne már?"


"Csomagol a hosszú külföldi munkára induló magyar, egy barátja segít neki a pakolásban. Az egyik bőröndben meglát egy Orbán-képet, rá is förmed a barátjára: - Ez meg mit keres itt? - Ha honvágyam lenne, elég ránéznem..."

2019. febr. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%

mert kevesen tudnak folyékonyan,hitelesen és összefüggően hazudni nagy tömeg előtt.

ő sem tud.

ezért olvassa szavanként a leírtakat,hogy még véletlenül se mondjon olyat,amit szíve szerint mondana,hanem megmaradjon azoknál a zagyvaságoknál és hazugságoknál amik a papírra vannak írva.

2019. febr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!