Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A 888.hu és a kuruc.hu között...

A 888.hu és a kuruc.hu között mi a különbség? Milyen jellegű hírt közöl az egyik, és milyet a másik?

Figyelt kérdés

2019. febr. 19. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

most komolyan nehéz volna belenézned egyikbe másikba?


Vagy ha beletudsz de nem tudod eldönteni akkor szakemberhez kéne fordulni (nem sértésből mondom hanem komolyan)

2019. febr. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem értem,miért szolgáltam rá erre a válaszra. Nagyon távol áll tőlem ez a téma, és természetesen nem a lustaságon alapul. Simán csak életemben először most kényszerülök rá arra, hogy politikával foglalkozzak,szerintem érthető, hogy még nem mozgok kényelmesen a témában. Nem szerettem volna tapasztalatlanul,nulla alapismerettel okoskodni.
2019. febr. 19. 15:05
 3/5 Legális Technocol ***** válasza:
71%

kuruc.hu-ról még nem hallottam, de kuruc.info-ról igen. Egyébként

kuruc.info: Ősmagyar hírek az ősmagyar pusztáról egyenes adásban. Cigány- és zsidókergetés, anti-Izrael, névtelen szerzők, névtelen tulajdonos, meg egy csomó kis magyar cég, akik náluk hirdetnek ultra-magyar termékeket. Pénzük mondjuk biztos nem ezekből a magas minőségű reklámbannerekből van, de hát az újságírói gárda is szemlátomást amatőr mögötte.

888.hu: Pesties cinizmus, a 444.hu kifigurázása ugyanabban az erőltetetten fiatalos webdesignban és újságíró stílusban, de nevüket vállaló újságírókkal.

2019. febr. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg rávagy kényszerülve akkor ennek jobb volna saját magad utána járnod és leszűrnöd a kettőt máskülömben nem fogod érteni. Röviden az egyik az kormány propaganda, a másik szélsőjobboldali orgánum bár lehoz olyan dolgokat amiket a rendes média cenzúráz. De hogy ezt megértsd saját magadnak kell utána járnod, főleg ha valamilyen fajta vizsgához vagy munka miatt kell tudnod ezeket
2019. febr. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2019. febr. 19. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!