Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fideszt ugyan azért nem...

A Fideszt ugyan azért nem lehet leváltani, amiért az MSZP-t nem tudják kitúrni Szegedről?

Figyelt kérdés
"mert nincs normális alternatíva"?
2019. febr. 19. 19:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Azért nem lehet, mert ideológiailag tökéletesen megfelelnek a magyar társadalomnak.
2019. febr. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%
Az ellenzék demagóg, szürreális elképzeléseik vannak. Ilyen nívótlan, csapnivaló ellenzékünk még nem volt. Igazából ezért nem lehet, nem is lenne jó ha ilyenek vezetnék az országot! És igen nincs normális "alternatíva".
2019. febr. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%
Most azért pontoztatok le mert nem a kormányt szidtam?
2019. febr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
#3 Igen,azért
2019. febr. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
Orbán maximalista. Szereti ha meglékelt fejjel van leváltva mint csócseszku...
2019. febr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
Azért, mert a proliknak ez így pont jó. Migráncs, Soros, nem kell gondolkodni.
2019. febr. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem azért. Hanem mert hülyeséget írtál. A kormányt szidni és védeni is lehet értelmesen, ahogy ugyanezt lehet az ellenzékkel is. Ebben nincs baj.
2019. febr. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
4%
Ebbe mi a hülyeség mond meg nekem? Aki értelmesen kritizálja az ellenzéket azt is lepontozzák. Én sem írtam most pedig hülyeséget!
2019. febr. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
25%

"A Fideszt ugyan azért nem lehet leváltani, amiért ..."

Nem "nem lehet leváltani" csak NEM KÉPESEK leváltani a fideszt. Ne keverd a kettőt!

A lehetőség ott van minden választáson, ezért vannak ellenzéki képviselők a parlamentben is és ezért volt akkora az arca Karácsonynak a választás napján a köztársasági elnökhöz intézett szövegében, mert ő is biztosra vette hogy le lesz váltva a fidesz.

Csak kiderült, hogy nem voltak rá képesek.

2019. febr. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A Fideszre sokféle ember haragudhat. Olyat példákat írok, amire nem is gondoltál.

Ha valamilyen fémet viszel a méhtelepre (alu,réz,lemez,vas) abból lesápol magának, minden ezresből egy százast. És sok cigány élt ebből emlékszem egyszer 75 ezer forintot fizetett ki a méh telep anno a romáknak ebből 7500 forintot most lekellene adóznia.


Akkor ott van az embertömeg, aki megvesztegetéssel került nyugdíjba, került leszázalékolt állományba, ezt a Fidesz felülvizsgálta, és mehettek vissza dolgozni.


Egy időben a rendőrség razziázot, pénzbehajtóként funkciónált, és ha hibát talált nem nézhette el, én is többször megszívtam, sárga mellény hiánya miatt, több milliárd forint folyt be ebből, egy pohár sőr, és ötvenezer a bírság, de mindegy is mert a lényeg a bírság volt, a bicikliseket is mindig igazoltatták, és bűntették, ha nincs macskaszem a biciklin.


Most ennyi "apróság" jutott eszembe, miért utálják őket. Most már elég régen xarnak a biciklisekre, nincs parancsba adva, hogy fiúk...csak üldögélnek az autóban...de anno mindenhol rendőrautó volt, egy nap nem telt el úgy, hogy 20 alkalommal ne lássak.


A gyereket 20 ágyba küldik ne nézze a tévét, hisztizik, még utálhatja is a szüleit ezért, nem látja át a szülője jó döntését.

Biztos sok ember maradt életben az akkori razzia miatt. Biciklisek sokszor okozhatnak balesetet.


Egyszer megyek haza bicajjal, és az autó hangszórójából "Álljon meg!"

Megkérdezte cefre volt?

Szondáztattak. Aztán elköszöntek, kellemes napot.

2019. febr. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!