Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ez az új életkezdé...

Szerintetek ez az új életkezdési támogatás nem hasonlít a feszekrakó programhoz?

Figyelt kérdés
Tehát nagyon hasonló, igaz hogy kell 3 év munkaviszony, de a bér nem számít az új hírek szerint... Tehát jóformán bárki felveheti. Ez azért okot ad a félelemre, valamint az olyan társadalmi réteg újbóli megjelenését olyan helyeken ahol nem szabadna... A tömeges behajtasrol/bukasrol nem is beszélve

2019. febr. 22. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:

"Ez azért okot ad a félelemre, valamint az olyan társadalmi réteg újbóli megjelenését olyan helyeken ahol nem szabadna..."

Ezt nem tudom értelmezni!

A cigányokra gondolsz?

Ha folyamatosan és bejelentve, teljes munkaidőben dolgozott már a törvény megjelenése előtt is, akkor miért ne részesülhetne ugyanazokban a jogokban, mint bármelyik másik magyar állampolgár? Akár

És tévedsz!

A bér minden hitel elbírálásánál számít, a havi törlesztőnek bele kell férnie a havi jövedelem 30%-ába, az banki előírás (azelőtt 50% volt, idén már csak 30%)

"...A tömeges behajtasrol/bukasrol nem is beszélve"

Hát igen!

A hitelnek megvan az a csúnya tulajdonsága, hogy nem csak elköltjük, hanem vissza is kell fizetni.

Speciel ennek a hitelnek megvan az a kellemes része, hogy aki családban, gyerekekben gondolkozik, annak csak egy kis töredékét, vagy semmit nem kell visszafizetnie.

2019. febr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tudom mire gondolsz viszont szerintem nincs oka félelmednek.


Ha bejelentesz valakit hogy nálad dolgozik muszáj az illető után fizetned az szja-t, tb-t stb. jelen esetben ezt 3 éven keresztül. Szerinted megérné ez neked úgy hogy a tag nem is dolgozik nálad ěn kötve hiszem hogy bárki ebbe belemenne

2019. febr. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!