Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A közmunkások a befizetett...

A közmunkások a befizetett adókból kapják a fizetésüket?

Figyelt kérdés
Amint én látom nem végeznek költség hatékony munkát
2019. febr. 25. 09:57
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
9: Az a durva, hogy szomszéd városban tényleg van ilyen, akinek ennyi a munkája. Megy fel-le a városban a biciklijével, nézegeti a közmunkásokat mit csinálnak, hallgatózik ki mond rosszat a város vezetésről és műszak végén megy a jelentést leadni.
2019. febr. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Bocs 6/10 et akartam írni
2019. febr. 25. 10:19
 13/25 anonim ***** válasza:
10 akkor jó, ügyes legyél és pihenésképpen zenét hallgass, vagy olvass, ne mások életén, munkáján rágódj "magyar politika "címén
2019. febr. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Már kb. 20 éve ennél a cégnél dolgozok rendszertelen időbeosztásban és ha el rontom a munkám akkor az előttem dolgozókét is el rontom nyomja felelősség a vállamat de ugye nappal megye egyik helyről a másikra így látom a bőszen dolgozó közmunkásokat
2019. febr. 25. 10:25
 15/25 anonim ***** válasza:

De pont erről beszélek kérdező, hogy miközben tengeralattjárózol vagy mit, amin nincs ablak én nyugodtan gondolom azt, hogy te nem vagy költséghatékony.

Ahogy te nem tudod, hogy mit és mennyit dolgoznak a közmunkások, mert nem látod őket, ugyanígy én joggal mondom, hogy te nem vagy hatékony. Mert nem tudom, hogy mit dolgozol.


Érted amigo?

2019. febr. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
"nyomja felelősség a vállamat" - minél nagyobb a felelősség, annál több a pénzed is. Van aki nem tud, vagy nem talál más munkát, mint csak ilyen, nem felelősségteljes munkát, segédmunkát, hogy a parkokat rendbe tegye, vagy más egyszerű, de szükséges munkát - a közmunkák ilyenek- és ezért nagyon kevés pénzt kap. Nem kellene bántani őket.
2019. febr. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat azért írtam a "magyar politika" címre mert szerintem hatékonyabban is meg lehetne szervezni a közmunkát, hogy valójában termeljenek hasznot
2019. febr. 25. 10:30
 18/25 anonim ***** válasza:
Nem, ők kitermelik.
2019. febr. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Kérdező: leírtam, tudnának hasznot termelni, csak az adott település vezetés cseszik rá. Leírtam, itt nálunk például rendszeresen zöldségeket termelnek a közmunkások, amit elad az önkormányzat, így termelve pénzt belőle. Attól, mert sok helyen nincs hasonlóhoz eszük nem a közmunkások hibája. Tucatnyi lehetőség van.

Borsodban, Kelemérben virágot termesztenek, a kisebbségi önkormányzatnál kosarat fonnak, stb.

Ne a közmunkásokat csesztesd, hanem mindig az adott vezetőséget. El kell felejteni azt a téveszmét, hogy a közmunkások semmihez se értetnének.

2019. febr. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
51%

Ah, mindenközmunkásbüdösingeynélőcsatevagyalegénykérdezőelvtárs!!!!!


Ezt akartad hallani? Erre élvezel? Tessék, hát te vagy a legjobb, a király, a császár stb.

Most már tessék a kasszához fáradni a következő gyűlölet félóra holnap ugyanitt, ugyanekkor, akkor írj ki egy jó kis "miért utaznak ingyen a nyuggerek?" kérdést, szerdán meg valami cigányozósat.

2019. febr. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!