Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lenne baj, ha itt...

Miért lenne baj, ha itt nyugati demokrácia lenne?

Figyelt kérdés

És persze normális bérek. Általában az elmaradottabb fejletlenebb gondolkodású államok alapból szegények mint Magyarország.


Miert lenne baj ha itt nem üldöznek a melegeket, transznemueket, ők ilyenek nem tehetnek róla ők is emberek. Sőt ők nem ártottak annyit nekem mint a mindenkori kormány itthon.

Mi a baj az európai integracioval ha szorosabb? Európaiak vagyunk, attól még ha egy nagy államban egyesulnenk a nyelvünk és europaisagunk megmaradna. A franciák tüntetnek autókat gyujtogatnak ha nem tetszik nekik egy kormány intezkedese tehát ez az igazi demokrácia.

Itthon meg megy a propaganda agymosás.

Pl lehetne Ausztria is egy példa ország. Ott nem tolnak túlzásba mindent de nem is diktatórikus a berendezkedés.

Miért mindig a diktatúrák és a szegény államok azok, akik példák Magyarország számára?



2019. febr. 26. 10:05
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

Ritka nagy baromságokat írtál le.

Hol üldözik itt a homoszexulisokat,transzneműeket? Mikor és kinek lett itt bármiféle baja ebből?

A béreket szerinted csak akarni kell, hogy magasabbak legyenek? Hát akard akkor jobban, mert eddig nem vált be! Mi ez az ótvar suttyóság, hogy "fejletlenebb gondolkodású államok alapból szegények mint Magyarország."? Az hogy TE sötét vagy és lenézel másokat mert nem ugyanúgy sötétek, mint te, már bocs de nem számít fejlettebb gondolkodásnak, hiszen még azt sem érted, hogy ez éppen az általad annyira vágyott liberális gondolkodás ellentéte.

"Mi a baj az európai integracioval ha szorosabb? Európaiak vagyunk, attól még ha egy nagy államban egyesulnenk a nyelvünk és europaisagunk megmaradna. "

Egyesüljél! Menj ki a franciákhoz nyugodtan és tapasztald meg milyen szabadok is ott a melegek meg transzneműek! Ki tart vissza? Ha neked ez kell: "A franciák tüntetnek autókat gyujtogatnak ha nem tetszik nekik egy kormány intezkedese tehát ez az igazi demokrácia."

Valaki rendet rakhatna a te fejedben, mert történelmet, értelmes gondolkodást és emberi viselkedést láthatóan nem találni benne.

2019. febr. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%

"Hol üldözik itt a homoszexulisokat,transzneműeket? Mikor és kinek lett itt bármiféle baja ebből?"


Hosszú hajú férfi vagyok és állandóan lebzinak az emberek. Szerinted ez normális 2019-ben, Európa közepén?

2019. febr. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

#2

Szerintem kicsit el kellene gondolkodnod a dolgon, mert nem szoktak minden hosszú hajú férfit leb*zizni. Az én ismeretségi körömben is van jó pár hosszú hajú férfi, fiatalok és idősebbek is, egyiknek sincs ilyen problémája - kivéve egy-két barmot, akik mindenkibe belekötne, a többiekbe meg azért mert túl rövid a hajuk, nincs szakálluk vagy éppen mert van stb.

Mondj egy olyan országot ahol ez nem történik meg!

Ha ez a legnagyobb probléma, akkor igen jól állunk.

2019. febr. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Nekem is volt hosszú hajam, de sose bziztak le. Nem a hosszúhajúakat bzizzák le,hanem a bzikat. Azt pedig nem értem, miért probléma, ha a bzikat lebzizzák?
2019. febr. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

Engem is lebziznak sokszor, mert hasonlóan nézek ki mint a szereotípiák alapján a melegek...

Hát nem kellemes, főleg hogy nem is vagyok az.

De ha az lennék sem lenne az.


De ez nem csak a kormány hibája, hanem be kell látni, hogy ilyen ítélkező, suttyó paradztokkal van tele a magyar társadalom.

2019. febr. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

#3

Egyáltalán nem kell semmin elgondolkodnom, mivel csupán hosszú a hajam, ennyi velem a "gond". Széles a vállam, férfiasan nézek ki és úgy is viselkedem, ennek ellenére állandóan megkapom, hogy a nőknek szokott hosszú haja lenni, tehát nekem miért van? Az egyik öregasszony odáig ment, hogy elkezdett velem kötekedni, hogy szégyellhetném magam a hosszú haj miatt, mert tisztességes férfiaknak rövid a hajuk és különben is, mi lesz a következő, nővé operáltatom magam, mint a nyugati homokosok? Köpni-nyelni nem tudtam erre semmit, csak lestem, hogy erre mit lehetne mondani.

Ja, még annyit el lehet mondani rólam, hogy nem vagyok egy nagypofájú, nyomulós típus, inkább magamnak való vagyok és már ebből is volt számos problémám, megvetés tárgya lettem a mentalitásom miatt.

Na de mindegy, csak azt szeretném még megkérdezni tőled, hogy miért kell a magyaroknak állandóan gyűlölködni, kötekedni, parasztkodni embertársaikkal szemben, miért kell még azért is leköpködni őket, mert túl gyakran pislognak és túl nagy levegőket vesznek? Csak mert, én úgy látom, hogy ebből a mindenfajta toleranciát, elfogadást és párbeszédet nélkülöző gondolatvilágból ered, hogy a magyarok alkalmatlanok a liberális demokráciára.

2019. febr. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

#5

Na igen, ez meg a másik eset, hogy ha esetleg homoszexuális is lennék, akkor ahhoz kinek és mi köze van? Miért érzi azt a magyarok többsége, hogy nekik simán joguk van odamenni más emberekhez és megmondani nekik, hogy hogyan éljenek? Hát komolyan bexarok, amikor ilyet tapasztalok, nem tudom hova tenni ezeket az eseteket. Kb. Budaházy Edda kategória, aki lazán feltol a netre egy olyan videót, amiben kioszt több millió embert, hogy azok miért nem élnek mind úgy, ahogy az Nagyasszonyunk Őfelségének tetszik. :D

2019. febr. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32%

Magyarország nem a gondolkodása miatt elmaradott, hanem az elmúlt harminc év történései miatt!


A melegeket, illetve a transz neműeket, mi nem üldözök. Esetleg csak nem támogassuk annyi dologban őket, mint a nyugati barátaink! Szép és jó ha valaki meleg, de nem vagyok annak a híve, hogy ezért bármilyen megkülönböztetésbe részesüljenek! Ezzel az erővel, én is kérek támogatást, mivel én heteroszexuális vagyok! Az is legyen EU-s érték, hogy hetero vagyok. Azzal van a baj, hogy például a franciák, azért támogassák a melegeket, mivel ők természetes úton már nem tudnak szaporodni. Egy olyan réteget, amelyet az evolúció kiszelektálna, miért kell támogatni?? Miért nem szeretnék, hogy több gyerek szülessen? Sarah Harper az Oxfordi egyetem gerontológus professzora szerint, azzal kellene csökkenteni, a családok éves üveg-házkibocsájtását, hogy kevesebb gyereket szülnek. Az európai népesség fogyását, az Afrikai népesség többletével kellene pótolni. Magyarul azt mondja, hogy ne szüljünk gyereket az üvegház kibocsájtás miatt, viszont a népesség fogyást állítsuk meg a bevándorlókkal! Szerintem ennél lejjebb, a nyugat nem is süllyedhetne. Ezzel az erővel, mi ki is halhatnánk, mert úgy is majd jönnek a migránsok, akik pótolnak minket.

2019. febr. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
37%
Miért kellet leszázalékolni, amikor csak puszta tényeket állítok?
2019. febr. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én is azt vettem észre,hogy a rosszindulatú emberek vannak többségben.


Azért taposnak bele a kisebbségekbe,vagy az alattuk állókba,tőlük szegényebbekbe,mert gyávák.


Bezzeg akik felettük van,korruptak,csalók azokkal szimpatizálnak vagy nyalják a valagukat.


Nem tudják mi a verseny,az ellenfeleket elgáncsolják,ellehetetlenítik.Nem érvényesül a "győzzön a jobb" elve.

2019. febr. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!