Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely csak nekem...

Karácsony Gergely csak nekem nagyon unszimpi?

Figyelt kérdés

Nem befolyásolni akarok senkit, csak a vélemények érdekelnek...

Sajnos úgy néz ki, hogy én nem tudok elmenni szavazni, mert még Tarlósnál is egy gerinctelenebb valakinek tartom, pedig nagyon ellenzéki vagyok.

Nem értem, hogy miért nem lehet egy normális embert is indítani.


2019. febr. 27. 10:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
42%
Karácsony egy vicc!!
2019. febr. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
81%

De ha nem szabad rá, akkor kire?


Nekem tele van a hócipőm a szélsőséges autóellenességtől és a 40% "légszennyezettség" miatti parától. Viszont inkább egy autóellenes, aki fújja, hogy #jajautómindmeghalunk, mert lehet, hogy legalább létesítene pár használható kerékpárutat, lényegileg fejlesztené a tömegközlekedést, tenne a köztisztaságért, a közbiztonságért.



Tarlós mára rosszabb, mint Demszky, ezen kívül kivénhedt fószer, nem vevő az új dolgokra...

2019. febr. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Pestieknek az a legnagyobb baja, hogy melyik legyen a polgi a jó fej Tarlós aki konzervatív, a jó fej Puzsér aki logikusan gondolkodik vagy egy Karácsony Gergely aki asszem Zugló polgija, és nem egy rossz polgár möster viszont miatta is ment gatyára az LMP , mert háát milyen már, hogy egy baloldali párt legyen a Magyarország legnagyobb ellenzéke, fúj már, cseesszük szét...


Én Puzsérra szavaznék holott Tarlós a kedvencem és Karácsony Gergő cselekedetei előrelátóak.


Nekünk meg kaposváriaknak marad a Szita. :D

2019. febr. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
23%
Ha sarlós eltörli a 65 év felettiek ingyen utazását akkor remélem ő nyer pedig nem vagyok fideszes.
2019. febr. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
23%
#10-es vagyok. Én Puzsérra szavazok, nem mintha valami bajom lenne Tarlóssal, szerintem tisztességesen végzi a munkáját és amit tud tesz. (egyetlen Fideszes aki nekem szimpatikus), csak érdekel milyen polgármester lenne Puzsér. :D
2019. febr. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

#14. Mondott ilyet? Mert én nem halottam még róla...


Amúgy abban nem értek egyet, hogy Demszkynél rosszabb lenne a Tarlós, sőt szerintem sokkal jobb.

Ha lenne töke és nem egy fideszes báb lenne, akkor nem lenne vele semmi bajom...

2019. febr. 27. 12:10
 17/19 A kérdező kommentje:
Puzsérral amúgy nekem csak annyi a problémám, hogy szinte 100%, hogy nem lesz elég támogatója, így elég öncélú az indulása.
2019. febr. 27. 12:19
 18/19 anonim ***** válasza:
31%

Konkrétan nem mondta h eltörli de azt mondta h sok sok kár keletkezik abból h a 65 év felettiek ingyen utaznak és ő eltörölné. De nyilván nem fogja mert sem a kormány nem hagyná a nyugdíjasok meg meglincselnek.

De legalább ki merte mondani.

2019. febr. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

1#-es Zugló lenne az "Európai város" mintapéldája? Mert mióta ő a polgármester azóta konkrétan megállt az élet ott. Olyan mint HMV-en a Márki Zay..


Ha három rossz közül kell választanom akkor a kisebbik rosszat választom és az még mindig torony magasan Tarlós.

2019. febr. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!