Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nagy Blanka parlamenti képvise...

Nagy Blanka parlamenti képviselőjelölt lesz a jövőben?

Figyelt kérdés
Már Timmermans is vele tárgyal

2019. febr. 27. 23:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
81%
Ki az a Nagy Blanka? Az a fröcsögő kis idióta, akinek fogalma sincsen az életről? Megy a kukába 1 hónap múlva.
2019. febr. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
79%
Egy-két év múlva alig fognak emlékezni erre az alpári alakra.
2019. febr. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem egy életre elég savazàst, rágalmazást, bántàst kapott. Nem hiszem, hogy szeretne ezek után részt venni a politikai életben.

Ahogy láttam Facebookon, a személyes profiljaval többször jelezte a mediumoknak, hogy ne cikkezzenek róla (az ellenzékieknèl is). Szerintem nem akart ő ekkora nyilvánosságot kapni.

2019. febr. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

#13

"Szerintem nem akart ő ekkora nyilvánosságot kapni.


"

De, EKKORA nyilvánosságot akart.

Csak NEM ILYET. Úgy gondolta, hogy a mocskos beszéde, meg a jólmegmondtanekik hangulat majd a mennyekbe röpíti és tapsolnak neki, meg éljenzik. Ehez képest a valóság más, mert akik felemelték, azok nagyon hamer el is dobták, jön helyette a következő jólmegmondtanekik emberke, aki újdonság lesz. Maradt a sok ellenvélemény, akik minősítették a viselkedését, megnyilvánulásait, és ez bizony már nem olyan jó és szép.

2019. febr. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen percemberkékkel van tele a baloldal, nem vettétek észre? Megadja neki a balos sajtó a 15 perc hírnevet, aztán mehet a süllyesztőbe, tőlük akár öngyilkos is lehet, csak az a lényeg, hogy O1G.

A másik ilyen felfújt senki a bajai meleg lángosos volt mostanában: azzal állt elő, hogy megfenyegették a fideszesek (kik mások, ugye), hogy nyilvánosságra hozzák, hogy homokos, ha nem vonul vissza a politikából. fel is kapta a témát a balos média, csak koppantak, mert kiderült, hogy annyira nem volt értelme az egész sztorinak, hogy 10 éve indult a fickó egy meleg szépségversenyen, egy ilyen leleplezésnek semmi haszna nem lett volna.

Na, ilyen figurák jönnek mennek a baloldal körül...

2019. febr. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
91%
Így van, képviselőjelölt bárki lehet😁 még egy ócska proli is!! De egyébként a mostani parlamenti képviselők között is vannak ócska prolik.
2019. febr. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Én biztos megszavaznám Blankát.
2019. febr. 28. 11:31
 18/24 anonim ***** válasza:
Én is, feldobná a parlamenti ülések élő közvetítéseinek hangulatát az biztos, csak miatta nézném. :)
2019. ápr. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%

Haha

Már régen nincsenek élő parlamenti közvetítések utolsó,mert ott túl sok kényes kérdést tesznek fel az ellenzékiek,ezért a fidesz már jó pár éve letiltotta a tv ből.

2019. ápr. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Így van. Már timmerman is veze egyeztet a tárcákról.
2019. ápr. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!