Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz helyébe meik lenne jó?

Fidesz helyébe meik lenne jó?

Figyelt kérdés

Dk... Gyuribá egyszer majdnem haza tette az országot! Szüleim véleménye: "Aki nem hiszi vagy áldozata lett egy becsapásnak, vagy egyszerűen nem fedi a mondanivalója az igazságot. Esetleg akkor még nem is fogalkozott politikával." Ők már csak tudják mivel ők éltek akkor. Összelenzéki

gitegylet...""kultúremberek" Nagy Blankával a képmutató csajjal együtt! Még a DK is benne van! Pedig Gyuribácsi bizonyított már

kiskoromban. O1G-n kívül semmien más érvük nincs arra miért lennének jobbak! Az én véleményem szerint egyiksem lenne megfelelő! Most ti jöttök. Természetesen megfelő érvekkel. Ne felegyük nem a FIDESZ-ről van szó! Maragyunk csak az ellenzéknél. Nem mérhetőek össze értelmi szint belileg a FIDESZ-el.



2019. jan. 22. 22:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
"meLYik" !
2019. jan. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Igazad van! A hibajavító rosszul javítja ki. :)
2019. jan. 22. 22:34
 3/21 anonim ***** válasza:
57%
A Fidesz megszopatott,az ellenzék nem.Vesszen a fidesz
2019. jan. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
A FIDESZ mivel etetett (nem írom ki azt a szót) meg?
2019. jan. 22. 22:42
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Már megint te? Először is tanulj már meg magyarul mert ez így nagyon gáz. "meik", "gitegylet", "semmien", "egyiksem", felegyük", "maragyunk", "értelmi szint belileg". Jézusom. Hát először is kezdhetné azzal a fidesz hogy megreformálja az oktatást hogy ne legyen a lakosság fele analfabéta, mint ahogy te is. Érettségid van?
2019. jan. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Az ellenzéknek ameddig ékes szólása, nekem addig hibajavító biztosította ékesírásom van!
2019. jan. 22. 22:48
 7/21 anonim ***** válasza:
77%
Miről beszélsz? Csak magadat égeted le azzal hogy nem tudsz írni. Hogy jön ide az ellenzék? De ha a fidesz értelmi szintjén akarsz elhelyezkedni akkor nem szóltam.
2019. jan. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Úgy hogy ki sem látszanak a káromkodásból! És baromira nem érdekelsz ha te meg ezeket pártolod. Emigy pedig nem is kellene neked válaszolnom mert egy egyszerű troll vagy. Mobiltelefonról irtam a kérdést. Van hibajavító és nem tudom kikapcsolni. Ezért írok ilyen gyalázatosan!
2019. jan. 22. 22:57
 9/21 anonim ***** válasza:
A fidesz 30%-al csökkentette 2010 óta az állami férőhelYeket a felsőoktatásban,ezért nem vettek fel,hogy rohadnának meg.Ha 10 éve jelentkezek,bőven meglett volna
2019. jan. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Igen azért írsz ilyeneket hogy "erigy" mert a hibajavító direkt kijavítja rosszra automatikusan.

"Úgy hogy ki sem látszanak a káromkodásból!" Kik nem látszanak ki? Megint megy az általánosítás? A fideszesek persze mindig csakis Nemzethy Hű Magyar Keresztyén dolgokat írnak.

2019. jan. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!