Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy...

Mit szóltok hozzá, hogy Szijjártó nem mehet Baden-Württembergbe a plakátok miatt?

Figyelt kérdés

[link]


Ugyanis a kormány lemondta a találkozót a sértő és gyűlölködő plakátok miatt.



2019. febr. 28. 13:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Jól tették. Kellett már ez a pofon nekik, mert már baromira nem akarják észrevenni mennyire fullba nyomják a kretént.
2019. febr. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

mit szólnék?


én már látom a fidesz ellenkommunikációját is:

"Winfried Kretschmann is a bevándorlást támogató politikusok egyike, aki szintén Soros György embere..."


szóval lehet ez a valóságban egy pofon, de itthon ettől aztán nem csorbul se Szijjártó se a fidesz "hírneve".

2019. febr. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
24%

... a CDU támogatottsága mindkét tartományban visszaesett, és végül Baden-Württembergben a Merkel-féle menekültpolitika elkötelezett támogatójaként számon tartott Winfried Kretschmann miniszterelnök győzelemre vezette pártját, a Zöldeket, Rajna-vidék Pfalzban pedig a szociáldemokraták (SPD) nyertek Malu Dreyer kormányfő vezetésével, aki ugyancsak kiállt Angela Merkel politikája mellett.

Népszava 2016.

Ezek után csodálkozol? Mert én nem. Olvass Csak utána hogy milyen nyilatkozatai voltak ennek a "jó embernek" bevándorlási ügyben, és hogy nyalta anno ( is) a bevándorláspárti EU vezetők és Merkel popóját.

2019. febr. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Miért ne mehetne ? Mehet, csak nem várják és nem akartnak vele találkozni.
2019. febr. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ocsem h mindenre van magyarázata néhány fanatikus fideszhivonek.....
2019. febr. 28. 13:55
 6/14 anonim ***** válasza:
20%

Nem, Kedves kérdező nem magyarázatom van hanem tények, látom meglepődtél rajta😁

Tudod ez egy ilyen kérdések a buktatója, amikor abszolút háttérinformációk hiányában odaszúrsz egyet, csak azért hogy üthess egyet a Fideszen....🤔🤔

2019. febr. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
20%
nem mellesleg ha én fanatikus Fidesz hívő lennék (állításod szerint), akkor ezek szerint te meg fanatikus Fidesz gyűlölő lennél?
2019. febr. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Egyébként egyáltalán nem értem hogy jön ide az h a lejárató plakát miatt nem fogadják kakadut hogy amúgy a bareni kormány merkeles? Nagyon nem arról volt szó de mindegy nagyon okos...
2019. febr. 28. 14:10
 9/14 anonim ***** válasza:
66%

2-es vagyok :D hát akkor tökéletes, még igazolva is van, nyugodtan ráfoghatják akkor ezt a döntést is egy migránspárti politikus nyavajgására :D


remélem azt is hozzáteszik majd, hogy Szijjártó el se akart menni, csak hát mivel kötelessége lett volna, rávette magát...de így megkönnyebbült, hogy nem kell egy Sorosista politikussal találkoznia, szóval happy end.


istenem, de megérdemlitek a sorsotokat...:D

2019. febr. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
22%
Te nem különben, kedves előttem szóló 🤔
2019. febr. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!