Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek megalázónak érzitek...

Fideszesek megalázónak érzitek azt a kijelentést, hogy a kormány sorosozása nem az értelmiség szintjét célozza?

Figyelt kérdés

A Fidesz szimpatizáns Náray Szabó Gábor szerint azok a tanult, intelligens emberek akiket ez a szintű hülyeség már irritál és vállalhatalan szintet képvisel azok egyszerűen váltsanak csatornát vagy nézzenek félre mert ez a propaganda nem az értelmiségnek szól. Mondjuk ki ez azt jelenti, hogy a hülyébbeket célozza, csak finomabban fogalmaz. Itt a gyakorin pedig a fideszesek 100%-a végül is folyamatosan védi a sorosozást, tehát érintettje ennek a kijelentésnek. Lehet, hogy páran elfordultok emiatt a kormánytól?

[link]


2019. márc. 1. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Miért az orbán egy gci szoveggel kampányolás az vajon a diplomás embereknek szól?
2019. márc. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Nekem például 3 diplomám van, és nem zavar a sorosozás. Azért nem mert azt akarom hogy a Fidesz nyerjen és tudom, hogy ehhez a buta emberek is kellenek mert ők többen vannak. Így ha a Fidesz győzni akar, akkor meg kell tudnia szólítani a butákat is. Ez sikerült neki. És bizony ehhez nem csak intelligensnek kellett lenni de agyafúrtnak is. Aki a diplomás emberekre akar támaszkodni egy olyan orszagban ahol ez joval kisebb csoportot jelent, az egyszeruen hulye.
2019. márc. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

"Mondjuk ki ez azt jelenti, hogy a hülyébbeket célozza, csak finomabban fogalmaz."


kimondhatod, csak éppen nem ezt jelenti és nem is igaz.


"...azok a tanult, intelligens emberek akiket ez a szintű hülyeség már irritál és vállalhatalan szintet képvisel..."


tehát nem a "tanult, intelligens emberek" mindegyike, hanem csak azok, akiknek ez már sok.

pedig az a helyzet, hogy köztük is van bőven, akinek ez még belefér. pl. cél szentesíti az eszközt alapon.


valójában te próbálod csak "a Fidesz a hülyék pártja, belőlük meg sok van" alapon racionalizálni, vagy akar intellektuális diadalnak beállítani az ellenzéki fiaskókat.

mert így nem kell szembenézni azzal, hogy egy rakás tehetségtelen, tehetetlen idiótába fektettél bizalmat.


és mindezt nem Fidesz szavazóként mondom.

2019. márc. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk ki, hogy csúnya dolog lehülyézni másokat. Akár fideszes, akár más párt szimpatizánsa.
2019. márc. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%

14:21: szerintem te az ecserin vetted a három diplomádat, ha tényleg annyi van.

Ha nem zavar, hogy az elmúlt két évben 56 milliárd forintot szórtak el erre feleslegesen, és a mostani ebben még nincs is benne.

2019. márc. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%

"Nekem például 3 diplomám van"


Nekem meg nyóc van, úgyhogy én nyertem.

2019. márc. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Látjatok ezért van nekem és nem nektek 3 diplomám. Mert én ellentétben veletek intelligensen válaszoltam.
2019. márc. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
28%
15:42: a dicsekvés a (valószínűleg nem létező) diplomáid számával nem éppen intelligens dolog.
2019. márc. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!