Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szerbek és a franciák...

A szerbek és a franciák kitartóbban tüntetnek, mint a magyarok?

Figyelt kérdés
Ez miért van így? A szerbek már hónapok óta minden hétvégén tüntetnek. Mi meg tüntikéztünk kicsit, és már le is csengett a dolog. Szerintem mi nagyon szolgalelkű nép vagyunk. Nagyon könnyen beletörődünk abba, hogy nem tudunk semmilyen változást elérni.

2019. márc. 2. 11:41
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Leírhatod a véleményedet, de nem az én kérdésem alatt!
2019. márc. 2. 13:16
 12/34 anonim ***** válasza:
22%
Kérdező neked nincs jogod megmondani, hogy én hova írjam le a véleményem! Mire fel ez a megkülönböztetés? Nem fogom befogni a pofám, mivel szólásszabadság van, és mivel te is kitudod fejteni a véleményed egy anonim oldalon, úgy ezt én is megtehetem!
2019. márc. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Eleget látom a fideszes propagandátokat a tv-ben, a rádióban, az utcán a plakátokon, az ingyenes propaganda újságot -Lokált. NEM KELL még itt is, hogy ezt nyomassátok. Felfogtam, hogy a ti vezetőtök SZENT ÉS SÉRTHETELEN.
2019. márc. 2. 13:48
 14/34 anonim ***** válasza:
24%
Nem fogtál te fel semmit és ezt most meg is mutattad.
2019. márc. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
28%

Kérdező ilyet nem mondott senki sem! Ha nem tetszik a véleményem nem kell elolvasni, nem kell idegeskedni rajta.

Ez nem jogosít fel téged arra, hogy ezt csináld. Ha valakinek más a véleménye, nem tudod megcáfolni, akkor inkább hallgass! Tűrd el hogy másnak nem feltétlenül mindenkinek az a véleménye mint neked... Te egy kérdést írtál ki egy anonim oldalra, amit bárki elbír olvasni, bárki bír rá válaszolni. Nem te szabod meg hogy kik válaszolnak!

2019. márc. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

Rendben. Akkor válaszolok az "érveitekre".


"Nem. Csak ti vagytok egyre kevesebben akik így beszéltek az (elvileg) saját népetekről"


EZ legalább olyan rossz érv, mint a "halottrül jót, vagy semmit." Ha valami rossz, akkor rossz. Attól, hogy nem beszélünk róla, még ugyanolyan rossz marad.



"A szovjetek ellen az egyetlen valamirevaló felkelés a magyarokhoz köthető. "


EZ az érved egy 21. századi problémára???


"Szerintem Magyarországon is megélhetési politikusokkal van tele az ellenzék!"


Mert Orbán és a bagázsa aztán nem megélhetési ellenzék, tényleg. Ők szentek, szerények és nettó 150k-ból tengetik a napjaikat. Ja, nem.

2019. márc. 2. 14:20
 17/34 anonim ***** válasza:
30%

"Mert Orbán és a bagázsa aztán nem megélhetési ellenzék"


Nem ellenzék mivel kormányon vannak. A nép többségének a szavazatát elnyerték, ez abból kifolyólag is lehet hogy nincs megfelelő ellenzék. Az is közrejátszhatott, hogy az emberek nagy részének nincs semmi baja a kormánnyal! De ettől függetlenül, egy normális ellenzék, letudná váltani. A gond az ott kezdődik, hogy ők is megélhetési politikusok, annyira bénák hogy saját maguk ellen folytatnak lejárató kampányt. Az ellenzék sikertelenségének könyvelhető el, hogy a Fidesz hatalmon van még mindig.

2019. márc. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

"Nem ellenzék mivel kormányon vannak."


De jó érvelés, hogy belekötsz egy hiába. Nem megélhetési ellenzéket, hanem megélhetési politikust akartam írni.


"A nép többségének a szavazatát elnyerték"


Hazugsággal érvelsz??? Igen, a fidesz is ezt szokta csinálni. Ügyes propagandista módjára szépen eltanultad a módszerüket. A nép TÖBBSÉGE, NEM a fideszre szavazott!


"Az ellenzék sikertelenségének könyvelhető el, hogy a Fidesz hatalmon van még mindig."



Az ellenség azért sikertelen, és a fidesz azért van még hatalmon, mert diktatórikus rendszert épít ki a fidesz szépen lassan.

2019. márc. 2. 14:40
 19/34 anonim ***** válasza:
25%
Ezek puszta kifogások, csak jobb ellenzék kellene ez itt a gond. Ha valóban olyan rossz lenne a helyzet az emberek többsége az utcán lenne.
2019. márc. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
25%
De persze az emberek többsége a hülye, ti meg az "okosak".
2019. márc. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!