Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan dolgozhatnak Magyarorsz...

Quatermain kérdése:

Hogyan dolgozhatnak Magyarországon az ukránok, ha nem EU-s állampolgárok?

Figyelt kérdés
Becslések szerint körülbelül 3 millió ukrán állampolgár tartózkodik Magyarországon munkavállalás céljából, de számuk ennél több lehet.
2019. márc. 2. 12:37
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Aki meg ennek örvendezik, az gondolom nem félti a munkáját, mert nincsen neki vagy ő is külföldön dolgozik.
2019. márc. 2. 14:29
 12/22 anonim ***** válasza:
0%
Ezért is lenne jó az ukránokat is bevenni az unióba,mert nem nyomnák így le a béreket nálunk.
2019. márc. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
82%
Ha hivatalos adat, és nem nyilvános, akkor honnan tudod okoska? Azt vágod, hogy Magyarországon kevesebben laknak 10 milliónál? Hogy a fenébe lenne itt 3 millió ukrán? Nem tudom, mit szívsz, de inkább nem kérek.
2019. márc. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
3 millió ukrán, naná :D Cigányból elvileg 1 millió van, mégis mindenhol ott vannak, de ez a 3 millió ukrán úgy rejtőzködik, hogy sosem találkoztam egyel sem.
2019. márc. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Kecskeméten például egy komplett hotelt kibéreltek hosszútávra, igaz ez csupán pár tucatot jelent, de hemzseg tőlük a város, és ez csak egy helység az országban.
2019. márc. 2. 16:16
 16/22 anonim ***** válasza:
72%
Aha, tehát akkor szerinted az ország tényleges lakossága, kb harmadával megemelkedett, mert Kecskeméten van két tucat ukrán?
2019. márc. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
83%
Ne hagyjuk, hogy a részletek elsikkadjanak, azt írta, +5 millió ingázik, az összesen 8 millió. Az azt jelenti, hogy minden második felnőtt ember ukrán minálunk. Pofozza már fel valaki ezt a barmot, hogy viszanyerje az eszméletét.
2019. márc. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Зупиніть Брюссель!
2019. márc. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
47%
Az a baj, hogy a tipikus ellenzéki szavazó pont ilyen, mint a kérdező.
2019. márc. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Az, hogy én kaptam egy infót, amit itt ki írtam a kérdéshez, az nem jelenti azt, hogy én el is hiszem és ezért le kell érte engem támadni, de mondjuk ki: 300 ezer állandó + 500 ezer fő, aki ingázik az hitelesebb és felesleges is szépíteni vagy tagadni.
2019. márc. 2. 21:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!