Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szerették meg hirtelen...

Miért szerették meg hirtelen a fideszesek a migránsokat?

Figyelt kérdés
Eddig kézzel lábbal ellenezték most meg mióta kiderült mekkora tömeget fogadott be a Fidesz újabban mindegyik azt magyarázza, hogy nem is igaz nem is volt velük semmi bajuk és be kell fogadni őket, csak az illegális migránsokkal volt bajuk. Mikor illegális migránsoknak a nevében ot van, hogy illegális szóval így is úgy is kilökhetőek.
2019. márc. 2. 15:51
1 2
 11/13 anonim válasza:
Én úgy látom, hogy eddig is az volt, mint amit a 8-as írt. Említette, hogy "sok egyszerű ember nem érti a matekot és csak a félelemből és a hergelésből értenek", nyilván eddig ezekkel beszéltél. Tényleg elég sok ilyen van!
2019. márc. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Balogh Bence 2019 ***** válasza:

Jó, átállok picit a korrektség kedvéért a másik oldalra, pedig az elmúlt négy évben amikor tényszerű és objektív próbáltam lenni, akkor természetesen mindig megaptam, hogy mekkora ballipsi migránssimogató vagyok.


Szóval az végig egyértelmű volt, hogy a kormánynak az illegális migrációval van baja. És az is egyértelmű volt, hogy szándékosan nem hangsúlyozza ezt ki, hanem csak a migrációról beszél általánosságban a zsigeri gyűlöletre alapozva.


Végig erről pofáztam, hogy tök feleslegesen elbeszélünk egymás mellett vita közben és nem fogunk sehova jutni, de egyszer majd fog fordulni a kocka. Lám, tavaly ez megtörtént, most a másik oldal kezdte el árnyalni a képet, az eddigi "bevándorláspártiak" meg őket idézően durván általánosítva gúúnyolódnak.


Orbán nagy bűne hogy már elvetette a gyűlölet magvait.

2019. márc. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Eddig az volt a bajotok, hogy nem szerették.
2019. márc. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!