Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy az aktuális...

Miért van az, hogy az aktuális kormányt divat szidni?

Figyelt kérdés
Bárki kormányoz az sosem jo. Mintha sok ember csak amiatt olvasna híreket, hogy gyűlölködhessen. Miért van ez? Miért akarnak az emberek gyűlölködni amikor az semmire nem jó?

2019. márc. 2. 16:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%

Azért mert sokan a kormánytól várják a megoldást a saját életükre. Azt hiszik, hogy ha más lesz kormányon akkor pikk pakk 3x annyit keresnek majd meg minden megoldódik. Ez nem így van.


Mindenkinek saját magának kell megoldani az életét, a jelenlegi kormány pedig ezt támogatja.

2019. márc. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
37%
Igazad van, de a mostani kormány esetében más a helyzet. Ez a kormány maffia szintű bűnszervezet, sőt képes volt leépíteni a magyar demokráciát is. Nehogy már elmeséld, hogy ez semmiség és csak divatból szidásról van szó mert amúgy nincs itt semmi különös.
2019. márc. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
De második...ez semmiség. Akármilyen kormány volt, megéltem, megélek szépen. Mert a magam dolgával foglalkozom, nem azzal hogy várjak akármelyik politikusra
2019. márc. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nincs demokrácia? Érdekes én ezt nem vettem észre... mi hiányzik neked második több muzulmán vagy a gender szak? esetleg nagyobb bu$iparadé?
2019. márc. 2. 16:38
 5/17 A kérdező kommentje:
Olvass kevesebb 444-t és indexet mert a végén még azt is elhiszed, hogy Orbán Viktor küldte a keresztre Jézus Krisztust!
2019. márc. 2. 16:39
 6/17 anonim ***** válasza:
64%

15 perc.

Ennyi kellett a kérdezőnek, hogy kinyírja a kérdését.


Innen kezdve ugyanis, mivel fideszfan vagy, már nem a kérdésre fog válaszolni senki, hanem neked meg a többi fideszesnek válaszolgatni. Azok meg vissza.

Innen kezdve a kérdés gyakorlatilag halott.

2019. márc. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok Fidesz fan. Közömbös vagyok. Ugyanúgy kritikus vagy a kormánnyal és az ellenzékkel is és egyikbek a blöd hülyeségeit sem hiszem el, így azt sem hogy diktatúra van. Mert ez éppen akkpr hazugság mint hogy jön a csúnya Soros...
2019. márc. 2. 16:49
 8/17 A kérdező kommentje:
Éppen ez a baj. Nekem nem lehet az a vélményem, hogy az ellenzék hülyeséget állít mert akkor már azonnal fideszfan vagyok...és akkor ők monjdák hogy nincs demokrácia? hát az hol demokrácia, hogy csak egy igazság van, az pedig az ellenzéké,aki mást mond az hulye agymosott fideszes orbanbérenc náci?
2019. márc. 2. 16:54
 9/17 anonim ***** válasza:
Igaza van sajnos fentebb szólónak, így már a fene se fog neked válaszolgatni, hisz egyértelművé tetted az elvakultságodat a Fidesz irányába.
2019. márc. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Tehát nem elhinni a túlzó manipulatív propagandát elfogultság? Elhinni objektivitás? Oké, kkor tényleg jobb is ha nem valászolnak.
2019. márc. 2. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!