Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lett divat manapság...

Miért lett divat manapság szidni a jelenlegi kormányt?

Figyelt kérdés

Én azt tapasztaltam, hogy nagyon is divat lett szidni a Fideszt, Orbán Viktort meg főleg.

Ezt bizonyítják az elmúlt 5-6 évben történt kormányellenes tüntetések ott is szánalmasan űztek gúnyt a Fideszből.

De ezt a mindennapi életben is tapasztaltam.

Pl egy társaságban felválaltam, még a 2014-es választások után, hogy a Fideszre szavaztam és a többiek, akik egyébként komolytalanok és gőzük sincs a politikáról, elkezdtek gúnyolni engem de rendkívül gyerekesen, leégettek és ilyeneket mondtak, hogy "szép példaképed van Orbán Viktor, ha kérdeznék nem ismerlek téged,lúzer"


De internetes fórumokon, vagy akár a média bármely részén olyan témákban aminek egyébként semmi köze a politikához, ott is előjön elég gyakran az Orbánozás meg a fideszezés,

Vagy mondok egy másik példát: egy barátom fia aki most 8.os általános iskolás és mesélte, hogy az iskolában az osztálytársai időnként ha kapcsolódó téma van elkezdenek gyakran "köcsög Orbánozni"

Most komolyan 14 éves komolytalan iskolások mit tudnak erről a témáról, a politikáról?


Akik nem hozzáértők azok körében is nagy mértékben jelen van ez a divat.

Ezt tapasztaltam, de szerintem ti is hallottatok már erről.


De miért szidják őket ennyien? Miért vált divattá?



2016. ápr. 1. 21:31
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
90%

Ne provokálj, kérdező!!!

Ha tudnád, ez nem "divat" és "passzió" Orbánt szidni, mert a szidásnak MILLIÓ OKA VAN!!!

Te azért is dicsőíted Viktort, mert MIATTA vonta meg tőlünk Brüsszel az EU-s pénzt, s nem fognak Eurót utalni semmiért?

Azért is dicsőíted, mert emberek százai halnak meg a kórházakban a nem megfelelő ellátások és fertőzések miatt?

2016. ápr. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
44%

Nem lett divat

Mindig mindenhol az volt

Nem mert Fidesz

Mert kormánypárt

2016. ápr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:

De ők mégis csak jobbak mint Gyurcsányék.


A kérdés az volt, hogy akik nem is értenek a politikához és rendkívül komolyatalanok pl. tizenéves lázadozó gyerekek miért szidják Orbánt amikor SEMMIT nem tudnak?

Mi ez ha nem divat?


Meg akik ilyen gyerekes módon gúnyt űznek belőlem csak mert fideszes vagyok azok mik ha nem primitív emberek?

És az ilyen primitív, komolytalan emberek száma elég nagy, főleg a fiatalok körében és ő náluk is divat szidni a jelenlegi kormányt.


Éppen ez volt a kérdés, hogy MIÉRT divat szidni az Orbán-kormányt?

2016. ápr. 1. 21:59
 4/46 anonim ***** válasza:
100%
Miért 2006 őszétől mi volt? Mindenki gyurcsányozott, 2010-es választások után a Fideszesek meg "elmúlt nyolc éveztek", mert ezt mondták a politikusok. Tudod lényegtelen mennyire "gőzöd sincs a politikához", hiszen te is irkálsz, miközben mi semmit nem tudunk rólad. A lényeg az, hogy tapasztalhatod, mennyien értenek egyet a kormány intézkedéseivel és mennyien vannak ellene.
2016. ápr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%

Nem divat. Bár a tinik motivációit nem ismerem, de el tudom képzelni, hogy akad köztük épp úgy a szülőket utánzó, mint már e korban saját meggyőződésű, gondolkozó is.

Biztos, hogy vannak, akik érzelmi alapon utálják Viktort, mert "csak". Amint vannak pár millióan, akik szintén érzelmi alapon szeretik és istenítik őt - tegyen vagy ne tegyen bármit.

A többiek azok, akik volt FIDESZ szimpatizánsként elkezdték észre venni a fától az erdőt, nem az MTV-ből tájékozódnak, és logikai képességekre tettek szert.

Minden nagyrabecsülésem az övéké.

2016. ápr. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
26%

"tizenéves lázadozó gyerekek miért szidják Orbánt amikor SEMMIT nem tudnak? "


Valószínűleg átvett viselkedés a szülőktől, mert otthon is ezt hallják.

2016. ápr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
100%

akkor had másoljak be pár cikket amiért divat szidni fideszéket:


[link]


[link]


[link]


[link]


Szóval rövidre fogva: Korruptak, szétlopják az országot, szavazókat nyernek propagandával. Gondolok itt arra hogy moslékot nyomatnak a köztévén és a tv2 is fidesz kézbe került, a pályázatokat fideszesek nyerik meg, az alkotmánybíróság is fidesz kézben. Az ellenzéki médiát pedig vérlázitó módon ignorálják.


Az a legnagyobb gond hogy nincs normális ellenzék, így nagy valószinűséggel a 2018as szavazást is behúzza a fidesz..

2016. ápr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%

Nem jobbak, mint Fletó volt. Hanem máshogy sz...rok. Erről még írhatnék sokat - őszödi beszéd (ami tényleg gáz volt, belerokkant a teljes baloldal-kivéve Fletót, ő nem :) hol van ahhoz, ami valójában a gyerekekkel (pl) történik? Annyit bőven észre vesz még egy 10 éves is, hogy tegnap még tudott tízórait vinni a suliba, ma már nem tud.

Nem fogja szeretni Viktort.

Vajon miért? :)

2016. ápr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 tetro ***** válasza:
93%

22.02

vagy mert nem tetszik nekik hogy a sulikban két éve már wcpapírra sincs pénz, pedig szeretnek pisilni, kakilni néha...

2016. ápr. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
100%

Elég ebből a provokációból!!!

Miért "jobb" Viktor, mint Gyurcsány?

2016. ápr. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!