Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Soros Györgyöt köröznék,...

Ha Soros Györgyöt köröznék, Trump kiadná nekünk vagy megvédené?

Figyelt kérdés
2019. márc. 4. 18:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#10 attól nem, de aki gázkamraszökevényeket emlerget, az eléggé :)
2019. márc. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#10

Még véletlenül se írnék ilyen ökörséget, hiszen én sem értek egyet Soros számos elméletével, ahogy a pénzpiaci manipulátorok (Sorost is beleértve) meggazdagodását is elítélem.

De az eléggé náci jellemekre vall, hogy a holokauszttól való megmenekülését valami ördögi terv részeként említed. Arról nem is beszélve, hogy engem is egyből "libsinek" ítéltél, amiért nem akarok bitófát állítani Sorosnak. Nos be kell látnom, vannak egybites faék emberek.


Bár Soros minden hibája közül azt tartom a legrosszabb tettének, hogy pénzt nem sajnálva kinevelte a jelenlegi fidesz vezérkart. Ettől függetlenül nem szeretném bitófán látni, ahogy senki mást sem. Sőt még csak börtönbe sem, mert arról nem tehet Soros, hogy a magyarok voltak olyan hülyék és megválasztották miniszterelnöknek pártfogoltját, a csutit.

2019. márc. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

11: ilyet te emlegettél, én leírtam ami történt.


“a holokauszttól való megmenekülését valami ördögi terv részeként említed” - a terv csak utána következett, nagyrészt bosszúból.


“Bár Soros minden hibája közül azt tartom a legrosszabb tettének, hogy pénzt nem sajnálva kinevelte a jelenlegi fidesz vezérkart.” - Soros elszámolta magát, de alaposan.

2019. márc. 5. 08:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!