Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem szomorú hogy a...

Csak szerintem szomorú hogy a vidéki lakosság egy része olyan kiszolgáltatott még a heló röfis videóban a néni? Isteníti Victort 1.6%-os emelés meg 10k bözsi utalvány miatt.

Figyelt kérdés
2019. márc. 4. 23:22
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Inkább mint az origót meg a lokált meg a riposztot meg kajla szemű figyelőjét vagy a g.i fodor féle 888-at. Amúgy sajnos ez az igazság hogy kihasználják a nehéz sorsú embereket.
2019. márc. 5. 10:23
 12/19 anonim ***** válasza:
76%

Szakadok, mikor a 4-es (fideszes) kioktatja a matekról a többieket.

Nem tudom melyik párt az akinek a szavazói szerint a 30% az kétharmad, szerintem inkább ti a matekot ki se ejtsétek a szátokon mert olyan távol áll tőletek mint Makó Jeruzsálemtől. Akkor már a 9 év még mindig közelebb van a 10-hez.

2019. márc. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

#12

Ez csak a ti szövegetek, hogy a 30% adja a 2/3-t. A választásokon a 106 egyéni körzetből 91 helyen a fidesz-kdnp győzött. Akár hogy próbálod csavarni, ez akkor is 86%-os győzelem. Azért alacsonyabb ennél a parlamenti mandátumaik aránya, mert a listás szavazatokból csak a felét szerezték meg. Csak mert nem érted a matekot az még működik.

2019. márc. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
63%

Senkit nem érdekelnek a körzetek, az országgyűlési képviselők nem a körzeteket képviselik hanem a benne élő embereket (kellene). A fideszesek a legtöbb helyen úgy nyertek hogy 40%-ot sem szedtek össze, csak a Fidesz átírt törvénye (győzteskompenzáció meg társai) kedveztek nekik.

Az USA-ban is többen szavaztak Clintonra mint Trumpra, csak a hülye választási rendszer miatt nyerhetett az utóbbi.

Itt a Fidesz az aki csűri-csavarja a dolgokat, mert a 30-35% támogatottságát az átrajzolt körzetekkel meg a többi baromsággal kétharmadnak akarja eladni. Csak attól még mindig nem a körzetek választják meg a politikusokat hanem az emberek, akik közül a szavazóképeseknek csupán az egyharmada adta le csak fideszesre a voksát (ja és ebben a határon túliak is benne vannak akiknek semmi joga nem lenne szavazni, csak hát ugye a Fidesz mint tudjuk nem a tisztességről híres). Szóval te nem csak hogy a matematikával nem vagy tisztában (mert mindössze egy egyszerű osztás lenne a szavazóképes népesség létszámát elosztani a Fideszre ikszelő ÁLLAMPOLGÁROK -és nem a 30-40%-kal "megnyert" körzetek- darabszámával, hogy kijöjjön hogy ez bizony kb. egyharmad), de hovatovább a tisztességes választási rendszer, az állampolgár fogalmakkal sem, azt hiszed átrajzold, Fideszre szabott szavazókörzetek voksolnak a fülkében, nem pedig hús-vér emberek.

2019. márc. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
46%

#14

Ismételgesd csak ugyanazokat a butaságokat amikkel április óta próbáltok magatokat nyugtatni! Ettől még nem lesz igaz.

Hatalmas választói részvétel volt - mert NEM akarták az emberek, hogy más kerüljön kormányra. Nincs még egy olyan párt vagy pártszövetség, amelyik csak megközelítőleg akkora támogatottságú lenne, mint a kormánypártok. Hatalmas fölénnyel nyertek az egyéni körzetekben is - nézd meg a saját szemeddel:

[link]

Bármennyire is nem szeretnéd tudomásul venni, de a 103 körzetből 48 helyen bizony 50% feletti eredménnyel győzött a fidesz-kdnp jelöltje!

Szemben az ellenzékkel, amelyiknek a jelöltjei közül csak 1 szerzett 50% feletti szavazatot.

2019. márc. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
63%

Jól van, én itt befejeztem, ismét bebizonyosodott hogy a fideszesek meg a matematika/valóság két külön univerzum.

Gondolom mindjárt jön a szokásos duma, hogy aki el sem ment szavazni igazából az is a fideszre szavazott.

2019. márc. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Te fideszbérenc ne erőlködj a kamu kétharmaddal.

Meg azzal sem hogy tapsoló bérlengyeleket hoz a diktátor március 15-re is. Akárcsak a birkamenetre szokták.

2019. márc. 12. 22:58
 18/19 anonim ***** válasza:
Te teljesen hülye vagy vagy papírból sikerül?
2019. márc. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Mar szervezik a vonatot a lengyel ber tapsoloknak.
2019. márc. 13. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!