Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem szomorú hogy a...

Csak szerintem szomorú hogy a vidéki lakosság egy része olyan kiszolgáltatott még a heló röfis videóban a néni? Isteníti Victort 1.6%-os emelés meg 10k bözsi utalvány miatt.

Figyelt kérdés
2019. márc. 4. 23:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
44%
Tudod, az a szomorú, hogy az a néni azért élteti a jelen rendszert, mert korábban még ennyit sem kapott. Számára azért jobb most, mert előtte a ballibek csak elvenni tudtak tőle. Talán nem kellene azok mellett kampányolnod akik miatt ilyen rossz helyzetben van ő is!
2019. márc. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
10 évetek volt helyre tenni a dolgot. Erre már a néppárti párttársaitok is kezdenek kiutálni titeket. :( Az 1989-es Viktor nem tudom mit szólna a mostanihoz.
2019. márc. 4. 23:27
 3/19 anonim ***** válasza:
65%
Dehogy szomorú, ezt szavazták meg, akkor egyék is meg.
2019. márc. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
49%

A 10 év amúgy 8,5, de ne zavarjon, tudom gyengén megy nektek a matek.

Amúgy meg már sok mindent helyre tettek, pl. éppen ezen rágódsz a kérdésedben, hogy nem elvettek a nyugdíjasoktól, hanem adnak nekik.

2019. márc. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem is szomorú. De aki ezek után is a fideszre szavaz, azt már nem tudom sajnálni.
2019. márc. 5. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Isteníti Victort 1.6%-os emelés meg 10k bözsi utalvány miatt."


Ha belegondolsz a vidéki nyugdíjasok helyzetébe akkor megértheted, hogy a fidesztől legalább ezt kapja. Valamiféle nyugdíjemelést, meg egy tizest választás előtt. Mit kap a baloldaltól? Elvett nyugdíjat, lenézést, hülyének nézést. Én teljesen meg tudom érteni, hogy miért szavaz az egyszerű vidéki ember a fideszre. És amíg a baloldal ezt mégcsak felfogni sem tudja, addig a kormányzás közelébe sem kerülnek. De addig nem is alkalmasak rá, hiszen az ország nagyobb részének a problémáit sem nem értik, sem nem tudják kezelni.

2019. márc. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Na és mi a helyzet többek között a magánnyugdíjakkal? :) Kik is nyúlták le? Bár ezt 20-as IQ-val Erzsi néni úgysem fogja fel.
2019. márc. 5. 08:58
 8/19 Koplárovics Béci ***** válasza:
88%

"Na és mi a helyzet többek között a magánnyugdíjakkal? "


Elég rossz példa. A magánnyugdíjpénz SOSEM volt a tiéd. A te neveden vezetett számla volt, ahová az állami kassza helyett érkezett a pénz. Igen, később te kaptál volna nyugdíjat belőle. Ha nincs mnyp, akkor az a számla létre sem jött volna, és azt a pénzt nem kaptad volna meg pluszban a kezedben. Ezt nyilván nem fogod megérteni a zsigeri gyűlölettől, és nem tudod, hogy miért vagy ugyanolyan vak, mint Erzsi néni.


"Bár ezt 20-as IQ-val"


Látod, pontosan erről beszélek. Hogy te is lenézed a vidéki embert, aztán azt várod, hogy a te kedvencedre szavazzon. Azaz ő még okosabb is, mint te...

2019. márc. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Sajnos a vérükben van a lopás. A közbeszerzésekről nem is beszélve.

Bár nem értem én őket mert nyilván ezek nem érdeklik őket még akkor sem ha a saját tűzifájukat nyúlják le mint nem rég a jászságban. Meg ott a közmunka zsarolás is.

2019. márc. 5. 09:18
 10/19 anonim ***** válasza:
44%
Ilyen kérdést olyan, felsőbbrendűség-tudattal rendelkező budapesti liberálisok tesznek fel, akik Budapesten kívül szinte soha nem jártak, és kritika nélkül eliszik az Indexen és a 444-en olvasott, illetve az ATV-n és az RTL Klubon hallott baromságokat.
2019. márc. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!