Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólsz hozzá, hogy nemcsak...

Mit szólsz hozzá, hogy nemcsak Prága, Varsó, Pozsony, de már Bukarest is elhúzott már Budapest mellett?

Figyelt kérdés

[link]



Annyira sikeres Orbán, hogy a végén mindenben tökutolsók leszünk...


2019. márc. 7. 08:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
13%
Nem húzott el bukarest. Olvasd el a 888-on a cáfolatot. Nem kell mindent elhinni. Most hagyjuk le őket hadászatban is !
2019. márc. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
20%
Én örülök neki.
2019. márc. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Valaki Valamikor2 ***** válasza:
54%
Azért, ha valaki 888-al érvel, ott baj van
2019. márc. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
43%

Akkor idézzünk az általad említett cikkből:

"Románia egészében az egy főre eső GDP csak az EU-átlag 63 százalékát éri el, ami 5 százalékponttal kevesebb a magyar értéknél"

2019. márc. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
58%
Bakker, pedig néztem visszapillantó tükröt, de egy Bukarestet se láttam😁😁
2019. márc. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%

"Románia egészében az egy főre eső GDP csak az EU-átlag 63 százalékát éri el, ami 5 százalékponttal kevesebb a magyar értéknél"


Egy gazdaság erősségére és versenyképességére ez nincs nagyon hatással.


De ami az életszínvonalat illeti, szerintem Románia még mindig alattunk van.

2019. márc. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

,,De ami az életszínvonalat illeti, szerintem Románia még mindig alattunk van."


Bőven. Bukarest nem lenne, papíron közel se teljesítene ilyen jól Románia. Bukarest húzza fel nagyon, mert sok informatikai cég az olcsó és gyors net miatt letelepült oda.

Voltam kint tavalyelőtt pár napig Romániában, Szatmárnémeti környékén (azért nem Erdélyt írtam, mert hivatalosan Erdély bentebb kezdődne), közel se hagytak le minket. Volt olyan útszakasz, ami rosszabb volt, mint itthon.

2019. márc. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
61%

És akkor mivan?


Nekik biztos nincsenek ilyen szép és drága migráncsos plakátjaik.

2019. márc. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
8: Romániában is hasonló a politika, mint nálunk. Szerintem ott is találtak már ki valami plakát kampányt. Előtte is annyi volt a két ország politikája között a különbség, míg nálunk foci stadiont építettek orrba-szájba, ott ortodox templomokat.
2019. márc. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
55%
Amíg az idióta orbán az EU-val hadakozik, és ezermilliárdokat költ propaganda plakátokra, valamint lop mint a szarka, addig ezek az országok a saját problémáik megoldásán dolgoznak és bizony sokkal jobb eredményeket értek el mint a dilis orbán.
2019. márc. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!