Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha valakinek nem az jelenti a...

Ha valakinek nem az jelenti a liberalizmust, hogy reggetől estig acsarkodik a neten és szidja a másikat, akkor ő automatikusan Fideszesnek lesz nevezve?

Figyelt kérdés
Magyarán ha én nem szeretem az állandó siránkozást, eltúlzott hazug ellenzéki propagandát, mártírkodádt, tiszteletlenséget, általánosítást, akkor én már nem is kehetek liberális? Annak ellenére hogy elfogadó, toleráns ember vagyok. Elutasítom a szabadságjogok korlátozását, az állam abszolút uralmát. Nem ítélkezem a melegek, cigányok, négerek stbk felett, szabadpiacban hiszek és esélyegyenlőségben. Nem vagyok vallásos, de a hazámat szeretem. Ezek szerint akkor én mát nem is kehet liberális, csak mert én nem acsarkodom és fikázok másokat reggeltől estig a neten? Nekem is sok intézkedés nem tetszik a kormánytól de nem gondolom hogy az volna a megoldás hogy itt neten siránkozzak.
2019. márc. 11. 11:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Megértem, hogy neked ez nincs ínyedre, és azt hiszed jogodban áll közönségesnek és bunkónak lenni másokkal, megsérteni azok méltóságát, mert úgy van kedved..."


Pl ez, amit TE irtal, vajon nem serto? Belefer a kulturalt vitaba, hogy azt irod, azt hiszem jogomban all bunkonak lenni, ergo arra celzol, hogy bunko vagyok? Ez meg a hatarodon belul van, vagy mar kivul esik?

2019. márc. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Na látod #11, pontosan ezért nem szabad ilyen korlátozásokat csinálni. Mert neki esze ágában sem volt olyasmiket mondani amiket te kihallani véltél belőle és még ha mondta volna is, akkor is joga lenne hozzá, hogy kimondja, ha így gondolja.

Neki joga van kimondani, neked meg jogod van megsértődni rajta és nem vitázni vele tovább. Ennyi!

A liberalizmus alapja, hogy a vélemény szabad.

2019. márc. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#12 - Egyertertek, es pont ezt akartam bebizonyitani a #11-el.
2019. márc. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Akkor sikerült. Remélem nem csak nekem.
2019. márc. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!