Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért zárják ki az ellenzéki...

Miért zárják ki az ellenzéki médiából a Magyarországi Munkáspárt 2006-ot?

Figyelt kérdés

2019. márc. 11. 12:44
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem a Syriza okozta az államadósságot
2019. márc. 11. 16:06
 12/15 anonim ***** válasza:

"demokratikusak,békepártiak"

Ez a kettő, hogy fér össze a mindenki egyenlő dogmával?

2019. márc. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs kizárva, csak nagyjából akkora nyilvánosságot kapnak, amekkora támogatói bázisuk van. De nem akarok igazságtalan lenni, vannak olyan pártok (pl. Momentum), amit alacsony támogatottságuk ellenére is erősen túltolnak. Ilyen szempontból igazságtalannak érezheted.
2019. márc. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

A Mércén szerepeltek 1-2 cikkben,de azon kívül sehol.A Párbeszédnek sincs semmi támogatottsága,mégis tolják őket.

Melyik más ellenzéki párt oszt Gundel palacsintát a hajléktalanoknak?Egyik sem.

2019. márc. 11. 21:56
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

A Párbeszédnek sincs nagy támogatottsága, de azért még így is kb 10-szer annyi szavazója van, mint a Munkáspártnak (0,27%-ot értek el), nem beszélve a Munkáspárt 2006-ról, amit például nem is találtam a 2018-as választási listán, 2010-ben kemény 0,03%-ot értek el. Lényegében sok kamupárt több szavazatot kapott ennél.

Ha 2 cikk jelent meg róluk, akkor veheted úgy, hogy szavazóbázishoz mérten arányos mennyiségben közöltek le róluk cikket.


Hogy palacsintát melyik párt oszt vagy sem, azt nem tudom, de nem is tartom túl fontos kérdésnek. Nekem például egyik párt se osztott palacsintát.

2019. márc. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!