Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az emberek miért vannak...

Az emberek miért vannak annyira kiakadva a Sorost lejárató plakátokon, amikor a Gyurcsány lejárató dolgokat ugyan annyira bevették?

Figyelt kérdés

Nem értem mi a felháborodás tárgya?

Inkább ellenzékiek válasza érdekel.


2019. márc. 13. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
AZ hogy az adófizetők pénzéből, milliárdokból gyártják ezt a semmire sem jó tömény hazugságot tartalmazó szemetet, amit el lehetne költeni értékesebb dolgokra is.
2019. márc. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A manipulatív negatív propagandakampány akkor sem jó, ha a baloldal és akkor sem jó, ha a jobb oldal és akkor sem jó, ha a fidesz csinálja. Az értelmesebb emberek eleve sértésnek veszik, ha ilyesmikkel próbálják hülyíteni (hülyének nézni) őket. Az ő esetükben az ilyen propagandák nem érnek célt. Ezért hát a propagandisták kitalálták, hogy akkor ellenségnek kell őket tekinteni. Erre ismét felépítenek egy propaganda kampányt, ezúttal a gondolkodó réteg ellen.
2019. márc. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Önnek is joga van tudni mire készül Brüsszel"

1: Brüsszel nem készül semmire. Az egy város. Ott van kb a 6-7. század óta, azóta nem ment sehova. Jó, nőtt egy kicsit, de azt se magától.

2: mégis mire készül? Tudtommal a fidesz ugrik neki az összes EU-s alapelvnek, száll ki minél inkább a közösből, és vív látszat harcot az EU-val. Persze csak itthon, kint nyaliznak, mert hát az EU-s pénz az kell.

3: mi köze van Sorosnak az EU-hoz vagy Brüsszelhez?

4: mégis mire készül? Ne beszéljünk rébuszokban, mondják ki, természetesen bizonyítékokkal alátámasztva, hogy pl. "ki akarnak zárni az EU-ból", "meg akarják vonni a támogatásokat", stb.

5: adófizetők pénzéből, az én pénzemen hazudnak. Köszönöm, ebből nem kérek.

2019. márc. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
Nem vettem be, azért vagyok kiakadva, mert a komcsi hazugságpropagandát tolják az én pénzemből, amin már az egyszerű fideszes is néha röhög, és a célja csak a félelemkeltés, terelés a propblémákról. A jobban teljesít fake news plakátok is zavarnak, és a tv-ben leadott kormányzati fake news is.
2019. márc. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Próbáljuk általánosan közelíteni, konkrétan már elég világosan megfogalmazták.

Ha van egy hazug plakát, csóválom a fejem. Ha van egy országnyi, irgalmatlan mennyiségű hazug plakát, felháborodom. Ha a hazug plakát célja a törvénytelenség fokozása, még jobban felháborodom. Tehát a felháborodásom mértéke egyfelől a plakátok mennyiségétől, másfelől az azokon lévő szemétség nagyságától függ. Mégpedig összeszorzódik. E tekintetben mindegy, hogy a plakáton Gyurcsány, vagy Soros van. Itt és most konkrétan a Sorost lejárató (pontosabban hazug módon Sorost mocskos dolgokra felhasználó) plakát sokkal több, és sokkal mocskosabb. Gyurcsányt nem tekintem államférfinak, mert bizonyította alkalmatlanságát, azonban az ő lejáratása sem tisztességes, viszont sokkal kisebb mértékű.

2019. márc. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!