Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem tudja Orbán Viktor...

Miért nem tudja Orbán Viktor elfogadni, hogy nincs valódi támogatottsága?

Figyelt kérdés
Mi értelme ennek a múltbéli átkos rendszereket visszaidéző buszoztatásnak, bértapsolók, biodíszlet toborzásnak? Persze közpénzből jó szokás szerint. Miért nem lehet elfogadni, hogy egyszerűen nem kíváncsiak az emberek a Fideszre, sokkal méltóságteljesebb viselkedés lenne, mit ez az erőlködés amit minden ünnepi beszéd alkalmával végignéz az ország.
2019. márc. 15. 16:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Több mint 50%-os támogatottsága van jelenleg te miről beszélsz?
2019. márc. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%
Mert ostoba mint egy marék homok.
2019. márc. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Ezt bármelyik ellenzéki (törpe)párt elnökéről írhattad volna, de pont Orbánról...? Hányszor és mekkora fölénnyel kell még nyernie, hogy végre te is elismerd? :)
2019. márc. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%

"Miért nem tudja Orbán Viktor elfogadni, hogy nincs valódi támogatottsága?"

Mert nem az ellenzéki megmondóembereknek hisz, hanem a saját szemének:

[link]

[link]

2019. márc. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jaj a választási eredményt hagyjuk. Pontosan ugyanaz a szitu, megvásárolt szavazatok, buszokon hordott szavazók, valódi bázis minimális. Pont stimmel is a bértapsolás intézményével hisz valódi szavazók mellett nem kellene ez a komédia. De megértem, hogy a választást meg kell "nyerni", oké. De ez a megjátszás hogy mégis minek kell, ezt mondja meg valaki?
2019. márc. 15. 16:48
 6/12 anonim ***** válasza:
26%

"Pontosan ugyanaz a szitu, megvásárolt szavazatok, buszokon hordott szavazók, valódi bázis minimális."

Ez kb. akkora marhaság, mint ha azt mondanád, hogy a Barcelonának alig van párszáz szurkolólja, ezért a klub komoly pénzeket fizet azért, hogy teletöltse emberekkel a Nou Campot... :)

2019. márc. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
Nem minimális, hanem nulla. Orbáncot minden ember rühelli.
2019. márc. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

Kell a látszat, tudják este mutatni m1-en a vidékieknek, hogy a bölcs vezérre mennyien kíváncsiak voltak.

Vicces amúgy, néztem az elő közvetítést. Átlag életkor 65 körül volt. Pontosan kifejezi a fiatalok véleményét.

Nem vitatom a fidesz népszerűségèt, de a fiatalokè a jövő, ha ők nem hisznek a kormányban, akkor nem lesz hosszú életű az uralkodàs.

2019. márc. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
25%

A fiatalok hisznek a kormányban, akármennyire fáj.

Soha ennyi fiatalokat segítő intézkedés nem volt.

A bérek mikor nőttek így?

Én 2004-ben érettségiztem, remélem még fiatalnak számítok a te szemeddel. De öregnek biztos nem.

Nem dolgozom 30 éve, de azért van már némi tapasztalatom. MSZP idején nekem nem nőtt a bérem, vagy csak látszat 1-2%-kal szúrták ki a szemünket, és folyamatosan rettegtünk, hogy mikor szűnik meg a munkaviszonyunk.

-most szárnyal a cég, nem 1-2 éve, hanem már huzamosabb ideje. 5-10% közötti emeléseket kapunk, plusz bónuszt, és egyéb juttatásokat, hogy versenyképes maradjhon a cég a többi új vállalattal szemben.

Sorra épülnek az ipari parkok és óriásberuházások.

És még nem beszéltem a családos dolgokról, Gyurcsány, Bajnai, Medgyessy mikor adtak ekkora segítséget a gyerekvállaláshoz, házasodáshoz, építkezéshez, lakásvásárláshoz?

Sőt, módosítom: nem ekkora segítséget, hanem mikor adtak egyáltalán bármiféle segítséget a fiataloknak?

Az ő idejükben kezdődött a nagy kivándorlás.

Na ha ezek alapján nincs valódi támogatottsága a fiatalok körében, akkor nem tudom, mi kell valakinek, hogy lásson a szemével, ne csak nézzen.

2019. márc. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
41%
2022-ben nem 2/3-ad hanem 4/5-öd lesz az eredmény ha folytatja az ellenzék a jelenlegi silány magatartását.. persze majd lehet mondani megint, hogy csaltak, de az az igazság, hogy a jelenlegi ellenzék soha az életben nem lesz képes leváltani a Fideszt, nem hogy külön-külön, de még együtt se! Vállalhatatlan szintet ütik meg sok esetben.
2019. márc. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!