Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor egyetlen valódi...

Orbán Viktor egyetlen valódi kihívója Lázár János lenne? Szerintetek jobb miniszterelnök lenne?

Figyelt kérdés

Én úgy érzem, hogy igen. Nem szeretem a fideszt, de Lázár Jánost egy kifejezetten jó politikusnak tartom, eléggé ki is lóg a sorból, nem az a Mészáros Lőrinc,Németh Szilárd,Orbán Viktor féle szotyi köpködő, közép-ázsiai oligarcha archetípus. Hanem sokkal nyugatosabb, simán el tudnám róla képzelni, hogy mondjuk a Coca cola közép-európai igazgatója, ő politikától függetlenül is sokra vinné. Eleve komoly munkával került oda, ahol most van, végigjárta a ranglétrát, nem csak úgy behuppant a bársonyszékbe.

Tett is olyan megjegyzéseket, hogy ezt a propagandát,migránsozást,sorosozást már nem kéne annyira túltolni, amiért a miniszterelnök el is küldte Bécsbe kanossza járásra, hogy bizonyítsa a hűségét.

De látszik rajta, hogy sok mindenben nem ért egyet az Orbán rezsimmel.

Arról én már rég lemondtam, hogy az ellenzékből bárki is leváltja Orbánt, több esély van rá, hogy a fidesz mint a kisgömböc végül akkorára pukkad, hogy belülről emészti fel magát.

Szerintem jelenleg a legnagyobb kihívó az Lázár János.

Nekem sokkal szimpatikusabb. Voltak ugyan nem túl szerencsés kijelentései, amiket szövegből kiragadva próbálták őt lejáratni.

Összességében azonban sztem sokkal nagyobb fejlődés indulna el, ha Lázár venné át az irányítást.

Orbánnak már túlságosan elborult az agya, már nem tud magának parancsolni, mindent túltol a propagandát és a lopást is. Lázár sem egy szent, de ő legalább tudja, hol a határ.



2018. márc. 28. 13:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Orbánnak elkergetője lesz, nem kihívója!
2018. márc. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
Nem lenne jobb. Egy fideszes se lenne jobb. Ahogy ő is alkalmatlan.
2018. márc. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
17%
Jobb bizony. De jobb lenne akár a Lajka kutya is.
2018. márc. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Mostanában néztem videókat Lázár János mindennapjairól.

Valahogy sokkal emberibb, mint a többi fideszes, nem érzem rajta azt az erőltetett megjátszottságot ,sokkal természetesebb. Tényleg magát adja, és őszintén megmondja a magáét, még ha az nem is tetszik az embereknek. Nem egy ilyen álszent hatalommániás, mint Orbán Viktor.


https://www.youtube.com/watch?v=BcRon186aik

2018. márc. 28. 13:32
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
Lázár nem hatalommániás? Ugyan, le lehet olvasni a törtetést az arcáról. Egyébként nem bánnám, ha min.elnök lenne 1x.
2018. márc. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Jó hát ha úgy vesszük ennyi erővel, minden politikus hatalommániás valamilyen szinten, de mégsem rakhatunk oda olyan embereket, akik nem akarnak hatalmon lenni.

Lázár legalább ésszel csinálja, amit csinál, nem ilyen elvakult politizálást folytat. Tudja hol a határ. Nem mondom, hogy tökéletes, de szerintem felüdülés lenne egy Orbánhoz képest. A jelenlegi politikusok között mind kormány, mind ellenzéki oldalon nem látok alkalmasabbat a miniszterelnöki posztra, mint Lázár János.

2018. márc. 28. 13:39
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
Te kėrdezel János?
2018. márc. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Az alapgondolat Puzsér Róberttől származik:


38:10-től


https://www.youtube.com/watch?v=90GUHSfQOPc

2018. márc. 28. 13:47
 9/11 anonim ***** válasza:
20%
Lázár is kinyalhatja!
2018. márc. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én jobban tartanék tőle.
2018. márc. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!