Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy ünnepeltétek a március...

Hogy ünnepeltétek a március 15-öt?

Figyelt kérdés
Mi a családdal reggel kitűztük a kokárdát, elmentünk a templomba, majd meghallgattuk a miniszterelnök úr beszédét, aztán megebédeltünk, újházi tyúkhúsleves és rántott hús volt az asztalon, majd közösen elénekeltük a himnuszt, nemzeti dalt, szózatot, ezután pedig közös programok voltak a családdal. A gyerekeknek az volt a feladat hogy fessenek egy szép magyar zászlót és rajzolják le azokat a dolgokat amiket szeretnek a hazájukban, a férfiak magyar foci meccset néztek a tvben, az asszonyok pedig mostak, takarítottak, fontak, kötöttek.
2019. márc. 17. 14:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Két sörrel,pont mint bármelyik másik napot.
2019. márc. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Otthon voltam. Nem akartam kimenni semmilyen rendezvényre, hogy ott egy levegőt szívjak mindenféle szektás nyuggerral.
2019. márc. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Trollkérdés.

Március 15-én semmilyen "magyar foci meccs" (sic!) nem volt a tévében.

2019. márc. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én éjszakai műszakban voltam szóval pihenés volt.
2019. márc. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Reggel felkeltem, mostam, takarítottam, majd déltájban lefeküdtem aludni, délután 4-kor felkeltem és este 6-ra mentem dolgozni.
2019. márc. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Megünnepeltük a születésnapomat. Sajnálom, hogy a hagyományoknak nem tisztelegtünk ezen a jeles napon.
2019. márc. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Olvasás, netezés, takarítás, beszélgetés, csepp veszekedés.
2019. márc. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Én segítettem Wartburgot szerelni a kettes válaszolónak. Szólt a 3+2. Be pálinkáztunk. Azóta is fáj a fejem. Valami bűnrossz törköly volt televágva a cefre cukorral. Acetonos volt.
2019. márc. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
23%

Azt kell mondanom, nagyon jó troll vagy, elsőre ez ugyanis nem látszik trollkérdésnek. 10/10

Viszont trollkérdéseknek semmi keresnivalója itt.


11#

Azért a kokárdát fosnak nevezni nem sok magyarságtudatról és intelligenciáról árulkodik.

2019. márc. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
6%

Én felutaztam Budapestre , meg akartam kajálni a kedvenc éttermemben , de nem tudtam bemenni , mert átalakítás alatt volt.Bementem egy török étterembe és háromnegyed áron adtak egy fél kebabot.Ezután elmentem a kedvenc cukrászdámba , és ettem egy csokis sütit.

Elfoglaltam a szállásomat , hívtam egy prostit , kétszer szeretkeztünk.Közben megkérdeztem , hogy mit csinált tegnap este , erre azt válaszolta , hogy nem emlékszik , mert tegnap bespeedezett és beginázott , kb 24. órája nem aludt.

Ezután a Rudán Joe koncerten voltam ,kicsit berúgtam , énekeltünk.Tizenegy fele átmentem egy felnőtt szórakozóhelyre , ahol egy vörös csaj levetkőzött és szeretkezett kb. 10 pasival , miközben 30 - an nézték.Én is csak néztem.Egy vendég a csajával bezárkózott egy kabinba , néha beengedtek egy-egy pasast és különböző dolgokat csináltak.Érdekes hely ez a Budapest .

Ezek után a szállásomra mentem és lefeküdtem aludni.

Azt hiszem , hogy méltó módon töltöttem el a nemzeti ünnepet , sok kokárdás emberrel találkoztam.

2019. márc. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!