Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem süllyedt...

Csak szerintem süllyedt nagyon mélyre már ez a dolog?

Figyelt kérdés
Ez az egész O1G-zés.. az elején sem volt vicces.. aztán megjelentek a profilképek, graffitik, pénzre ráírva.. tehát mégjobban lesüllyedt az ellenzék ezen oldalának színvonala.. és most látom indexen, hogy valaki csinált O1G-s kokárdát... hogy lehet valaki ennyire sötét? Hogy lehet ennyire építkezni egy ilyen óvodás szintű "csúfolódásra"? Nem csodálom, hogy olyan sok mégjobban kiábrándultunk az ellenzékből.

2019. márc. 16. 16:07
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
33%
Én mint fideszes örülök ezeknek az orbángcizős megjegyzéseknek. Akkora öngólokat rúg vele az ellenzék, hogy öröm nézni. Legközelebb 4/5-öddel nyerünk! :D
2019. márc. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
57%

Alapvetően proliság, de a boldog karácsonyozás, meg a buz izás sem jobbb.

És azt nem az ellenzék csinálta, hanem egy MINISZTERELNÖK!

2019. márc. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
46%
De amúgy, hogy a kérdésedre válaszoljak, szerintem is nagyon szánalmasak.
2019. márc. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok Fideszes, de ezerszer inkább a Fidesz, mint ezek a dedósok.
2019. márc. 16. 16:15
 5/40 A kérdező kommentje:

2-es, senki nem mondta, hogy nem volt színvonalon aluli a "Boldog Karécsonyozás".. és Puzsér a Köztévében nagyon barátian vissza is adta.


Illetve, ha már a Fidesz az ellenzék szerint ennyire lecsúszott.. akkor miért kell lecsúszni arra szintre?


Mondjuk -nem fideszes- véleményem szerint, az ellenzék eddig is a Fidesz alatt volt értelemben, csak a Jobbik csúszott most le arra szintre.

2019. márc. 16. 16:18
 6/40 anonim ***** válasza:
46%

"Én nem vagyok Fideszes, de ezerszer inkább a Fidesz, mint ezek a dedósok."

Akkor csak fideszes vagy :D:D

2019. márc. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
0%
Vájjá má, mingyár kapod a pirros kezekett!
2019. márc. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
6-os.. nem.. és az ország nagyrésze nem fideszes.. de véleményt nyilvánítani megh van joga és akarja is és az a véleménye, hogy az ellenzék húzzon a büdös pitsába.
2019. márc. 16. 16:28
 9/40 anonim ***** válasza:
60%

Igazad van, kérdező. Egy aberrált, pszichopata trágár alak degenerált falfirkáit tűzte zászlójára az "ellenzéknek" nevezett konglomerátum.

Tájékoztatásul és viszonyítási alapul írom, Rákóczi zászlaján ez állt:

„Iustam causam Deus non derelinquet"

Isten az igaz ügyet nem hagyja el.

2019. márc. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
58%
Nem gondolom, hogy ezzel bárkinek is több szándéka lenne, minthogy kiadja a frusztráltságát és feszültségét a miniszterelnök irányába. Ha valaki úgy érzi nincs meghallgatva, sőt sorozatosan olyan intézkedések érintik az ő életét is amivel nem ért egyet akkor egy idő után ilyen szintekig is eljuthat. Ezért lenne jó, ha mondjuk konszenzusos demokráciában élnénk. Nem érezné egyik oldal sem elnyomva magát és nem ismétlődne meg ez a mintázat újra meg újra.
2019. márc. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!