Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is a szlovákoknak szurkolto...

Ti is a szlovákoknak szurkoltok, csak hogy ne örüljön Orbán?

Figyelt kérdés
2019. márc. 21. 21:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%

Dehogyis! Lesz@rom orbánt meg azt is hogy minek örül.

Hajrá Magyarok.

2019. márc. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%

Erről Farkasházy Teddy agyafúrtnak hitt mondata jut eszembe:

"Ha kikapunk, akkor mindig azzal vigasztalom magam, hogy Orbán Viktornak szereztünk egy rossz napot. Igen, az boldoggá tesz."

Tehát ha nyerünk Farkasházy boldog; ha kikapunk Orbán szomorú... A bibi csak az, hogy a győzelem Orbáné is (sőt, inkább az övé, mivel ő van abban a pozícióban, hogy pénzt invesztáljon a magyar fociba); a vereség pedig Teddynek is rossz napot okoz (mert én tényleg elhiszem neki, hogy szívből drukkol a magyaroknak).

Ja, a kérdező meg egy gyökér. :D

2019. márc. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#2 Mivel is vagyok másabb Farkasházynál?
2019. márc. 21. 21:51
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok elmeroggyant! :P
2019. márc. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%
Nem, mert nem hiszek benne, hogy léteznek szlovákok. Csehül beszélő magyarok viszont vannak.
2019. márc. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szlovákia csak egy álprobléma. A fidesz találta ki, hogy elterelje a figyelmet a fontos dolgokról.
2019. márc. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
2019. márc. 21. 23:05
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont nem érdekel a foci. Ha érdekelne, a sport kategóriát nézegetném.
2019. márc. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%
Azért ezt már túltolják egyesek. Én is kormányellenes vagyok, de ilyenre nem vetemednék. Néha igazából elgondolkozom, hogy akkor most ki a rosszabb, fideszes vagy ellenzéki? Sokkal jobb lenne az országnak, ha sokan képesek lennének árnyaltabban nézni a politikát, de csak a feszültség szítása megy, a viszálykodás. Ezért tartunk itt, nincs egység.
2019. márc. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Pár napja még Petőfit ünnepelték a magyarok, pedig ő is szlovák származású volt! Most meg megy a gyűlölködés. El kellene azt felejteni, hogy a magyar történelem és a régi magyar állam kizárólag a magyarokról szólt.

Ahogyan Zrínyi mondta a 17. században:

"Horvát vagyok, tehát magyar!"

Akkoriban a nyelv és a származás kevésbé számított, az uralkodó személye kötötte össze az embereket. Ennélfogva a 19. század előtt a szlovákok is magyarok voltak.

2019. márc. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!