Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferenc vagy Orbán...

Gyurcsány Ferenc vagy Orbán Viktor rombolta jobban Magyarország jóhírét a világ szemében?

Figyelt kérdés
2019. márc. 24. 19:02
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
35%

19.

Csakhogy nem OV elmeállapota volt jelen kérdés témája, hanem az ország vélt, vagy valós jóhírének lerombolása.

2019. márc. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
46%

"#12-höz és kérdezőhöz.



Akinek nem elég a számtalan videó a változatos arckifejezésekről és tipikus mozdulatokról (na jó, esetleg a magfelelő orvosi szócikkek tanulmányozásával együtt), annak sajnos Grazból is hiába hozunk orvosi papírokat (amelyek mellesleg valóban személyiségi jogot sértenek).


Aki nem akar látni, érteni, az nem is fog. Ez is orvosi alapvetés (na jó, pszichológiai)."


Ez nekem is szólt. Azok a tipikus mozdulatok nem feltétlenül elmebetegség jelei. Lehetnek sima stressz jelek is. Grazból pedig nem hozhatsz papírt mert nem kezelik ott. Csak le akarod őt járatni, bezzeg ha a Fidesz járat le ellenzékieket akkor fel lennél háborodva mi? Mi ez a kettős mérce?

2019. márc. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
26%
Rossz hírem van: de, ott is kezelik olykor.
2019. márc. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
28%
Vajon egy orvosuk lehet böszme ferkóval, vagy az említettet még nem kezelik? Pedig néhány nyilatkozatát nézve kezelésbe vehetnék már! ;)
2019. márc. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
33%

"Rossz hírem van: de, ott is kezelik olykor."


Bizonyíték?

2019. márc. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
26%
Olvass visszább kicsit.
2019. márc. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
27%
Wbiker te írtál az állítólagos szomszédodról, mint bizonyíték, csakhogy nem támasztottad alá. Ennyi erővel nekem van egy orvos ismerősöm aki Puzsér Róbertet viszi Svájcba dühkitörés kezeltetése céljából. Annyira tudom bizonyítani ezt, mint amennyire te is bizonyítottad.
2019. márc. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
28%
És ez engem miért kellene, hogy érdekeljen? Tőlem azt hiszel, vagy nem hiszel, amit akarsz.
2019. márc. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
35%
Tehát nem tudod bizonyítani. Értem.
2019. márc. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
35%
Próbálod lejáratni Orbánt miközben nincs is bizonyítékod. Fáj, hogy ő a Miniszterelnök mi?
2019. márc. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!