Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferenc vagy Orbán...

Gyurcsány Ferenc vagy Orbán Viktor rombolta jobban Magyarország jóhírét a világ szemében?

Figyelt kérdés
2019. márc. 24. 19:02
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
26%

"Tehát nem tudod bizonyítani. Értem."



Akkor most ülj le ès gondold végig, miért egy hatalmas (ès tipikus) baromság az, amit leírtál.

Azon felül, hogy emlékeztetlek: magasról leszarom, hogy te mit hiszel, vagy nem hiszel. Ez ugyanis a tényeken nem fog változtatni.

2019. márc. 26. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
32%
A trollkodás nagyon megy, de még mindig ott tartunk, hogy azt sem tudjuk, a válaszolók szerint, volt-e valaha jó híre az országnak?
2019. márc. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
26%
Beszéld meg névtelen, 53%-os barátoddal...
2019. márc. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:

Véletlenül Orbán Viktor is vallott nemrégiben az ügyben, innentől én nem vitatnék semmit:

[link]

Ez egyértelmű, egyébként nagyon csodálom ezt a beismerést, a fidesz tipikus retorikája kezdettől a tagadni tagadni tagadni és még tovább tagadni mindent ami kínos.

2019. márc. 26. 14:39
 35/36 anonim ***** válasza:
22%

34.

Ezt az interjút ismerem. De olvasd el a kérdésedet és az interjút. Majd vesd össze a kettőt.

Az én értelmezésemben (és javíts ki, ha nem jól értelmeztem) akkor a kérdés a világ szemében-re vonatkozott. OV pedig a "nyugat szemében"-re válaszolt éspedig a saját megítélését illetően, miközben a kérdést az ország jóhírére írtad. (Kezdem úgy érezni, nem tudom, mit akartál kérdezni!)

Tudtad azt, hogy minden ötödik ember kínai a földön? És ha igen, akkor azt hallottad-e, hogy nemrég díszvendég volt kínában? És azt megírta-e már, hogy D Trump bejelentkezett OV-hoz egy magyarországi látogatásra? És a lengyel miniszterelnök együtt emlékezett meg a nemzeti ünnepen vele? És azt hallottad már, hogy a V4-ek másik 3 tagállamán kívül a horvátok és szlovének is kiállnak OV mellett? Ja? És 2010 óta nem verik a magyarokat a vajdaságban. A szerbek tavalyi véleménye szerint, sosem volt még szerbia és hazánk között, mint mostanában...

Tehát, további kérdésemet fenntartom és kiegészítem újabbal:

Volt-e valaha jó híre országunknak?

Mi számít világnak a kérdező szerint?

2019. márc. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:

Kedves kakukkmarczy, azt azért még te sem gondolhattad hithű fideszesként sem egyetlen percig sem, hogy a hozzánk hasonló féldiktatúrák, diktatúrák, autokráciák véleményére gondoltam, nyilván hogy a működő demokráciákra a világon, ne erőlködj itt kérlek ilyen ostobán a világ szó jelentésén.

A Fidesz szavazók minden 'dekikellmagyaráznieztis' kétségbeesettsége felismerhető a retorikádon. Ha minden egyéb lehetőség, érv elveszett, elfogyott akkor jobb híján megörültök egy szónak is aminek a jelentésén lovagolhattok, miközben a kérdés vagy a válasz amit kaptok amúgy persze teljesen egyértelmű. :D

2019. márc. 27. 11:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!