Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, akik szerint a...

Fideszesek, akik szerint a Soros-/migránskampány hülyeség, miért szavaztatok a Fideszre?

Figyelt kérdés
Többen is mondják, hogy a Soros-kampányról nyílt titok, hogy hülyítés, a szavazatok miatt kellett. De akkor miért? Egyszerűen "nincs jobb" alapon?
2019. márc. 24. 20:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Mert hozzájuk képest "a meztelen csiga gerincoszlop!" (by Hofi)
2019. márc. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%
Miért, szerinted a Fidesz politikája csak a migránsos-sorosos kampányból áll?
2019. márc. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Fizikakedvelő ***** válasza:
79%
Kedves utolsó. Nem kívánok leegyszerüsítő lenni,de a kampányeszközeik igen nagy része kizárólag erre a két fogalomra vezethető vissza. Még van egy nagy halmaz,ez a családtámogatás. De egyébként ha nagyon vázlatos akarok lenni,akkor tényleg csak ebből áll a kormány politikája. Természetesen ez is egyfajta leegyszerüsítés.
2019. márc. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#3


Nem kötekedés a kérdés, tényleg kíváncsi vagyok. Fejtsd ki akkor kérlek!

2019. márc. 24. 21:05
 5/14 anonim ***** válasza:
33%

Ha mondasz egy jobb kormányképes pártot akkor írjad le...:)


Én szeretek élni a szavazói jogommal ezért mindig elmegyek szavazni és most a Fideszre szavaztam, mert nem tartottam a többi pártot jobbnak náluk. Jobbikon gondolkodtam még, de gondoltam, inkább majd legközelebb..., megnézzük, hogy tényleg komolyan gondolták-e ezt a középre tolódást, de a Jobbik Vona nélkül már sehol sincs, így jelenleg marad Fidesz. :) Remélem meg felel az indoklásom.


Ha jön végre tényleg egy tökös párt, amiben elszánt, hazaszeretető, jól kommunikációs készséggel rendelkező, számomra megfelelő értékrendet képviselő emberek vannak, akkor szavaznék azokra szerintem. Jelenleg az ellenzék bohóc, ripacs felhozatal, nem mernek rajuk bízni semmit sem.

2019. márc. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#6


Tökéletes választ adtál, köszönöm. Tehát a "nincs jobb" alapon, ha jól értem?

2019. márc. 25. 06:42
 7/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, Jelenleg igen. :)
2019. márc. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
10%
Mert szerinted Soros egy szent ember, aki nem telepít ide(eu) migránsokat, csak kitalálták az egészet? Nem is jár havi szinten az eu-ba egyeztetni?
2019. márc. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%
Én az adócsomag miatt szavaztam rájuk. Egykulcsos, családi kedvezmények. Ezekkel nagyon jól jár egy család az évek alatt, és senki másnál nem szerepelt. CSOK-ban mi már nem vagyunk érdekeltek, de biztos az is jól jön valakinek. A migránsozást én is hülyeségnek tartom ilyen szinten, bár van valóságalapja.
2019. márc. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
57%

Hát, az egykulcsos adó marha gyenge érv a Fidesz mellett. Meg a családi adókedvezmény is. Ugyanis azt a pénzt amit az egyik kezével ad, a másik kezével bőven el is veszi: népegészségügyi termékdíj, tranzakciós illeték, 27%-os ÁFA, cafeteria megadóztatása, stb.


Részemről én rühellem Orbánt és a politikáját. Kedvezmények így, családtámogatás úgy, én nem tartozom bele a célközönségébe (nincs gyerekem, nem is lesz) ezért tőlem csak az adót szedi be és csak a negatív hatásokat érzem.

9 év alatt Orbán számomra pozitív intézkedést egyet sem hozott.

2019. márc. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!