Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz az hogy a komplett...

Igaz az hogy a komplett ellenzéket csak a hataloméhség vezérli?

Figyelt kérdés
Szerintem nem is az embereken akarnak segíteni csak a hatalom érdekli őket. A fidesz legalább megvéd a migránsoktól még ha lop is.
2019. márc. 25. 16:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kedves Pikk ász!

Köszönöm a válaszod.

Számodra mi számítana megfelelő alternatívának?

Mi lenne, pl. amire azt mondanád - nem értek ezekkel egyet, de jól adják elő a dolgokat?

2019. márc. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
69%

Pikk ász:

"Talán a kormánynak kellene nekik segíteni megbuktatni saját magát? Ne legyél már nevetséges!"


én nem állítottam ilyet, csak kérdeztem, hogy azok hogyan gondolják, akik szerint az ellenzék ügyetlen, milyen lenne egy tökös/ügyes/stb. ellenzék?

2019. márc. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
71%

"én nem állítottam ilyet, csak kérdeztem, hogy azok hogyan gondolják, akik szerint az ellenzék ügyetlen, milyen lenne egy tökös/ügyes/stb. ellenzék?"


Az biztos hogy nem fetrengene és nem rohanna neki ajtóknak. Kezdhetnék azzal az egészet hogy kevesebb bakit/hibát vétenek. Hatalmas fejlődésen kellene átesniük, hogy a tüntetéseken többen legyenek ne csak párszázan.


Az a baj hogy már elcseszték, mivel nehezen tudom komolyan venni őket, és nem csak én vagyok így.

2019. márc. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!