Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavazzak májusban:...

Kire szavazzak májusban: Fidesz vagy Mi Hazánk?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb választás?
2019. márc. 26. 18:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
El tudom képzelni, hogy retteghetnek tőlük! A lyóbbiknak befellegzett, ehhez semmi képzelt bábpárt nem kell. Jelenleg meg éppen onnét esznek ahová eddig szartak.
2019. márc. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
51%

#12 "Jelenleg meg éppen onnét esznek ahová eddig szartak."

Most ugye a Fideszről beszélsz? Eddig úgy láttam ők azok akik markolják fel folyamatosan a milliárdokat Brüsszelből, de közben 0-24 ellenük agonizálnak meg plakátolnak meg szabadságharcba vezetik az országot. De a pénzük az jó. Vagy ahol a fél bagázs Orbánostul, Kövérestől, Szijjártóstól, Kovácszolistól, Dajcstomistól Soros György pénzén tanult, most meg ő a főellenség, ez aztán a hála.

Szerintem a Fidesznél tankönyvibb példa nincs az "oda szarik ahonnét enni kap" definícióra.

2019. márc. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Akár, de a baljobbikodra is igencsak illik a dolog amit a fidesznyikeknek felrósz. Ahogy eddig a balosokat is kritizálták, ha esetleg szelektív lenne a memóriád akkor emlékeztetnélek erre, hogy nem csak a fidesz ellenzéke volt. Szóval igen, onnét esznek ahová eddig szartak. Vona is ezért lépett le szerintem mert látta, hogy ez nem jött be.
2019. márc. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

11#


És hol vannak az elárult jobbikosok? A Mi Hazánk politikusai tíz éve is azt mondták, amit ma (jó, ma kevésbé radikálisabbak), a Jobbik pedig az MHM potenciális szavazóbázisát felhasználva jutott az országgyűlésbe. Aztán néhányan (egyébként a radikális szárny - listázó Gyöngyösi, Bencsik, Szávay stb. - Novákot kivéve) hirtelen eltolódtak - tehát bebizonyisodott, hogy megélhetési politikusok is voltak az eddigi Jobbikban.

Az MHM tagjai elvhű politikusok (többnyire), a megélhetésiek a Jobbikban vannak.


Még egy hozzáfűzés: a volt jobbikosok közül sokan a Fideszre szavaztak tavaly "nincs jobb" alapon. Ezt többen elmondták Toroczkainak is közülük - amiről Toroczkai az ATV-ben beszélt -, de a Fidesz és a Jobbik is tisztában van ezzel. Tehát az MHM a Fidesztől is képes elszívni szavazókat, akiket a Jobbik egyszer már odadobott a Fidesznek. Szerinted a Fidesz tényleg alapítana olyan pártot, amely miatt szavazókat veszít? Ráadásul valószínűleg többet veszít a Fidesz, mint a Jobbik, hiszen - amint említettem - a korábbi jobbikosok jelentős része szavazott a Fideszre tavaly, a Jobbik tavalyi szavazóinak az MHM már túl radikális.

2019. márc. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
47%

már kinyomtatták a szavazócédulákat amelyik az van hogy a fidesz 85%-ot kapott.

A szavazóhelyiségekben a tollak nem fognak fogni

2019. márc. 28. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
47%
(mondjuk azt nem értem hogy egy pártot kivágnak a "pártcsaládjából", aztán itthon meg arról szavaztatják a jónépet hogy melyik képviselőjük menjen ki...
2019. márc. 28. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
25%
Jesszus....inkább ne menj szavazni, ha ez a legjobb ötleted...
2019. márc. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
69%
Nem kell a fideszre, én se fogok. Nyugodtan szavazz a Mi hazánk-ra ha jobb oldali vagy.
2019. márc. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Nem tökmindegy? Ugysem te döntesz.
2019. ápr. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!