Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor mitől produkál...

Orbán Viktor mitől produkál ennyire furcsa önkéntelen rángásokat, valamilyen betegségben szenved esetleg?

Figyelt kérdés

Parlamenti közvetítéseket néztem és Orbán Viktor arckifejezéseit jobban megvizsgálva elég gyakran önkéntelen rángásokat, mozdulatokat fedeztem fel.


https://www.youtube.com/watch?v=9NwHllYtfYw


0:22 - 0:25

0:45 - 0:50


2019. márc. 28. 14:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
60%
Stephen Hawking is érdekesen nézett ki. Nem szép dolog ilyen dolgok alapján ítélni az embert.
2019. márc. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
#10 az jó, és te melyik országban élsz? Finnországban?
2019. márc. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hasonló videót rólad is össze lehetne ollózni, csak mivel egy jelentéktelen kis senki vagy, sosem lenne félmilliós nézettséged. Hárommillió támogatóról nem is beszélve.
2019. márc. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Legalább nem röhögnek rajtam fél millióan
2019. márc. 28. 21:38
 15/16 anonim ***** válasza:
Ettől nem kell tartanod.
2019. márc. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 lencsefőzelék ***** válasza:
100%

A 3-asban linkelt videó hozzászólásai közül:

"Orbán Viktor egy alakváltó reptilián! Azért jár mindig a nyelve, mert ezekre a gyíkemberekre ez a jellemző. Ő is egy jó nagy gyík."

"én tourette szindrómás voltam nagyon durván... ez nem az...ez paranoid skizofrénia...a mozdulatok ismétlődnek, de nem mint egy touretesnél, hanem mint aki rajta maradt az LSDn"


Több mint gyanús. A reptiliánokra jellemző, hogy néha nem tudják kontrollálni a mozgásukat, nehéz megtartaniuk az emberi alakjukat. Itt egy, akin elég jól látszik, hogy nem igazán ember:

https://www.youtube.com/watch?v=laYQ7BMHMsM

2019. márc. 29. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!