Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbánék most mit akarnak...

Orbánék most mit akarnak valójában Cape Verde-n?

Figyelt kérdés
Most mi ez a kamu hogy ott fektetnek be? Fél millió ember lakik ott és a legnagyobb bevétel a kivándorolt emberek által hazautalt lóvé.

2019. márc. 28. 19:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Jó hely az ha el akar menekülni valahonnan az ember.
2019. márc. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

#1

Annyira azért nem. Meg orbán úgy tudom a Seychelle szigeteken vett nyaralót, az inkább megfelel majd erre a célokra.

2019. márc. 28. 19:22
 3/12 anonim ***** válasza:
27%

Nyugi! Várj türelemmel! Majd csak kihoz a ballib média ebből is valami gonoszságot! Hisz olyan jó mindenben a rossz háttérszándékot keresni. :D


(De segítek nekik: Stadiont fog építeni nekik Mészáros Lőrinc! Utána kisvasutat.)

2019. márc. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Oda viszi a magyar emberektől összelopott pénzt + kell a baráti ország ahová menekülhet ha kitör a forradalom és megpróbálnák elszámoltatni a mértéktelen mennyiségű bűncselekményéért.
2019. márc. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
Pénzmosás a neve a játéknak. Kiszervezzük a közpénzt, az ottani törzsfőnök a megállapodásnak megfelelően lefölözi a többi jöhet vissza megfelelő jogcímen a sajátlábonállóknak.
2019. márc. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%

4-5.

Akkor hogy van ez? Ellopja a pénzt a magyar emberektől? Meg a közpénzt?

Ez ám az ügyes tolvaj!!! Úgy lop, hogy a minapi HVG-ben már sokallták a béremelést, a gazdaság fejlődését a vak is látja! CSOK-ot ad... Meg autóba pótol a nagycsaládosoknak... Meg visszavásárolja az aranytartalékot... Hobbijára is jut: stadionokra, kisvasútra...

No ha ilyen teljesítmény mellett, szemmel láthatóan rengeteget lop, akkor mennyit lophattak a böszméék 8 év alatt, amikor a szoci bagázs csődbe verte az országot.


De ha tolvajnak ügyes is, a pénz eltüntetésében olyan buta! :D Cipeli azt a sok pénzt bőröndben, miközben csak egy informatikus kellene, aki fél perc alatt átutalja...

2019. márc. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%

Csodálatos cikket találtam, jól összefoglalja:

[link]

2019. márc. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

7.

Na ugye, megmondtam az elején, hogy a ballib média, majd talál valami gonoszságot! :D

Csak kicsit röstellem magam, hogy a tengerentúli labancaink gyorsabbak voltak, mint a hazaiak! Eddig ez nem volt jellemző. De nem baj, majd a mieink átveszik és hivatkoznak rá, mint hiteles hírforrásra.... Vagy nem... Mert az agyhalott elvtársaknak bármi borzalmat lehet írni, de aki önálló gondolkodásra képes, már a címen elröhögi magát! :D :D :D

Pénzmosás.... 👳 Anyám borogass!!! A magyar kormány állami pénzt mos tisztára.... Értem... Aztán miért? Hogy ne kelljen adózni???

2019. márc. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
6-os: ha van egy tizezresed es kistesodnak veszel belole 3 sportszeletet, akkor orulni fog, neked megis marad meg 9500-ad. Kb. ez meg itt is, nem tudom hogy van-e fogalmad/fogalmatok, hogy ezek mennyi penzek, amivel jatszanak, de szerintem az aranyok megegyeznek az elozo peldambol.
2019. márc. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez megy itt is*
2019. márc. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!