Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Viszonylag röviden összefoglal...

Viszonylag röviden összefoglalva mi vezetett oda, hogy ma nincs Magyarországon épkézláb ellenzék?

Figyelt kérdés

2019. márc. 29. 12:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
5-nél a pont.
2019. márc. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"A szomorú csak az hogy még így is a béke segge alatt vagyunk az átlag európai színvonalhoz képest."


Így is. A kérdés az, hogy az áhított európai színvonalhoz a gazdasági növekedés, vagy a hanyatlás vezet. Már akinek ez kérdés.

2019. márc. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
A stratégia hiánya. Az ellenzék kb 1-2 évre lát előre, a kormánypárt viszont 10-20 éves időtávokban gondolkodik.
2019. márc. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#7

Lépj már ki a fideszes mátrixból.

Napestig lehez sorolni azokat az eseteket amikor az adóforint elvesztette a közpénz jellegét a fidesz szerint és nem akarják nyilvánosságra hozni hova került és mennyi. És ez csak egy tipuspélda.

Tudom keményen dolgoztok rajta hogy még kérdezni se lehessen. Ha nem lenne szükségetek az unios pénzre már rég kiléptünk volna onnan is és akkor jöhet a putyini demokrácia.

2019. márc. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Cáfolod, amit a hetesben írtam? Akkor hazudsz. Jobb esetben.
2019. márc. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Én azt gondolom, hogy jelenleg a Fidesz a legkisebb rossz, mert a többi párt jelenleg nem tudna normális alternatívát adni akkor sem, ha tavaly hatalomra került volna valamelyikük, mégis azt gondolom, hogy egy agymosott Fideszbirka vagy, utolsó.
2019. márc. 29. 21:15
 17/17 anonim ***** válasza:
Lényegtelen, mit gondolsz rólam, mivel egy jelentéktelen senki vagy.
2019. márc. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!