Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékiek miért nem...

Az ellenzékiek miért nem koncentrálnak inkább az ország elhagyására?

Figyelt kérdés

Én is ellenzéki vagyok és látom, hogy a Fidesz nem lesz leváltva soha az életben, ezért inkább nyelvet tanulok és lépek le külföldre. Ha egész nap én is politizálással lennék elfoglalva, akkor nem jutna időm és energiám a minél előbbi megpattanásra. Meg amúgy is felesleges szenvedni olyan dologgal, ami nem működik, ilyen alapon vizet is hordhatnék a Dunába. Ez csak egy szélmalomharc, amit művelnek.

Ráadásul, sokkal nagyobb kárt tudnának okozni azzal, ha eltűnik Magyarországról a munkaerő, mert az jobban betesz a rendszernek.



2019. ápr. 4. 13:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%

Jó a kérdés!

Én is ezt kérdezem.

2019. ápr. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert!
2019. ápr. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%

Mert szeretik a hazájukat.

Aztán mindenkinél eljön az a pont, amikor már hiába szereti a hazáját, belátja, hogy nincs remény a boldogulásra a hazájában.

2019. ápr. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

#3

De ezt nem értem. Ha tetszik nekik, akkor miért ellenzik?

2019. ápr. 4. 13:56
 5/19 anonim ***** válasza:
60%

Én pl mindig Magyarországon képzeltem a jövőmet. Nehéz elfogadni, hogy itt már nincs jovokep. Persze, hogy az ember nem nyugszik bele és próbál tenni érte, ha amúgy szereti a hazáját, nyelvèt, kultúráját .

Nem egészséges dolog, hogyha azért költözöl el, mert muszáj, gyakorlatilag éhen halsz otthon és kilátásban sincs, hogy valaha saját otthonod legyen, ne egy bérelt putri, ami több, mint a fizetésed.

2019. ápr. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
31%
Jajjgatni könnyebb mint tanulni.
2019. ápr. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
35%
Ki érti ezeket az ellenzékieket, hangot adnak a nemtetszésüknek ahelyett, hogy elmenekülnének az anyaországukból, tök hülyék.
2019. ápr. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

Tudod sokan vannak akik egy qrva szót sem beszélnek idegen nyelven, és pénzük sem lenne az ország elhagyására! Az is sokszor fejtörést okozhat, hogy miből vesz kaját a hónap végéig!


A fidesz le lesz váltva, és ha közöd lenne az ellenzéki politizáláshoz akkor tudnád hogy ez nem feltétlen fog szavazás útján történni!


Te nem ellenzéki vagy, hanem egy "lexarom" pesszimista!

(vagy csak szimplán gyáva)

2019. ápr. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
34%

Jogos kérdés és nem csak a megélhetés a gond itt.

mert ha marad a fidesz még 2 etapot akkor biztos hogy elintézik az eu meg a nato kilépést.

Ha összehozzák választási csalással vagy akárhogy azt nyílt diktatúra fogja követni,idővel polgárháború majd teljes orosz fennhatóság.

Ez az eshetőség engem jobban aggaszt mint az általad írtak.

2019. ápr. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
34%

"Az ellenzékiek miért nem koncentrálnak inkább az ország elhagyására?"

Tényleg, miért nem mentek már?

Azt harsogjátok 0-24-ben, hogy ittjajderossznemlehetmaradnimostazonnalelmegyönkderöktön aztán nem mentek sehová.

Pedig ez megy már 8 éve. Menjetek már! Nektek is máshol lenne jobb, erről beszéltek és mellesleg nekünk is az lenne a jobb ha ti valahol máshol lennétek.

2019. ápr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!